Other lots by Fierens
Similar lots by type
-
#759L. Cuvelier“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#719“Stilleven met vis en uien”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nature morte aux poissons et oignons”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180 / 240 -
#740Camiel De Cock“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#352Ant. La Hache“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#704Antonio P. Limon“Mexicaans meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite fille mexicaine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#699S. Mols“Stadszicht met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville au pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#626Een serie van negen gesculteerde stoelen. Einde XIXe eeuw. (enkele te restaureren).
Suite de neuf chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Fin XIXe siècle. Quelques dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#368Joseph Théodore CoosemansPeriod: 1828 - 1904“Landschap te Bosvoorde”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage à Boisfort”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#754Annie Rouschap“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 118 cmEstimate: € 100 / 150 -
#209Albert VaelPeriod: 1914 - 1981“Schepen bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#717Jean Caron“Hoevezicht te Ganshoren. (Het Heike)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op verso gedateerd 1918.
“Vue de ferme à Ganshoren. Het Heike”. Huile sur panneau. Signée et au verso: 1918.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609J. Bonalini“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
“Portrait d’un homme”. Huile sur toile. Signée. Restaurée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#364Eugène MahauxPeriod: 1874 - 1946“Leiezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#389“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#429Ben De Weerdt“Dreef in het Peerdsbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue dans le Peerdsbos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#394“Madonna en kind.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd: E.T. (Eugène Tilly).
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Monogrammée E.T. (Eugène Tilly).No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#615“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#655Léon CorthalsPeriod: 1877-1935“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928. Tentoonstelling Corthals, Temse 1997.
“Portrait d’une dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1928. Exposition Corthals, Tamise 1997.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 300 / 400 -
#369F. De Vleeschouwer“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#752Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969“Het lossen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Labeur au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 260 / 300 -
#709A. Drijvers“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Nature morte aux fruits et aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#622Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969“Jonge veedrijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 220 / 280
Other lots in this auction
-
#338Een lot zilver, bestaande uit drie peper-en zoutstelletjes, een servetring, een rammelaar en twee geldbeursjes met maliën.
Lot d’argent comprenant trois garnitures au poivre et sel, un anneau à serviette, un hochet, deux porte-monnaie aux maillons.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#25Een zilveren hanger bezet met camee en markasiet.
Pendentif en argent serti de marcassite entourant un camée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#454“Het lot”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/25 & “Compositie”. Lithografie.
“Le destin”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/25 et “Composition”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#439G. Van Neste“Abstracte compositie”. Gemengde techniek.
“Composition abstraite”. Technique mixte.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#281Een houten wandelstok met ivoren inlegwerk en handvat.
Canne en bois incrusté d’ivoire et à manche en ivoireNo longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#770Een weegschaal met koperen schalen en toebehoren. XIXe eeuw.
Bascule aux coupes en cuivre et aux attributs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#448Een vierhoekige vaas van roodgeglazuurd aardewerk, versierd met geometrische patronen. Jaren ‘60.
Vase carré en faïence rouge décoré de formes géométriques. Années 60.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#519Victor Van BerckelaerPeriod: 1913-1975“Stilleven met flessen”. Olieverf. Gesigneerd.
“Nature morte aux bouteilles”. Huile. Signée.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#190TowerEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Montre de dame en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. Bruto: 23,99 gEstimate: € 800 / 1000 -
#451Een olielamp van meerkleurig Satsuma-aardewerk en geel koper.
Lampe à huile en faïence polychrome de Satsuma et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#738Coupe van Saksisch porselein, gedragen door putti. Onderaan gemerkt Von Schierholz.
Coupe en porcelaine de Saxe portée par quatre putti dansant. Marque sous la base: Von Schierholz.No longer availableDim. Ø 26,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#156Een wieg van mahoniehout gedragen door getorste zuilen.
Berceuse en acajou portée par des colonnettes torsadées.No longer availableEstimate: € 150 / 200

