Similar lots by type
-
#29F. Segers
“Vagebond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894.
“Vagabond”. Huile sur panneau. Signé et daté 1894.Dim. 17 x 9 cmEstimate: € 30/50 -
#442Jan FlamengPeriod: 1917 - 1997
“Strandzicht bij avondrood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de plage au coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#669
“Vlakkencompositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Composition aux surfaces. Huile sur panneau. Porte une signature.Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#592
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 44 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#634
“Voertuig”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Le véhicule”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#139Van de Roye
Een reeks van drie marines. Olieverf op paneel.
Suite de trois marines. Huile sur panneau.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#462Paule NolensPeriod: °1924
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le petit déjeuner”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 1000/1200 -
#224Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Pijproker in interieur”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile marouflée. Deuxième moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 400/500 -
#594Max SelenPeriod: °1932
“Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#674Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts bovenaan.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé en haut à droite.Dim. 40 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#156Henri TimmermansPeriod: Antwerpen 1858 - 1942
“Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 500/800 -
#299
“Portaaltje”. Olieverf op doek.
“Portail”. Huile sur toile.Dim. 33 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#664
“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150/180 -
#642
“Compositie”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.Dim. 55 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#186Robert Frénay
“Heilige-Kruiskerk te Luik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
“Eglise de la Sainte-Croix de Liège”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#644
Twee stillevens in fauvistische stijl. Olieverf op doek.
Deux natures mortes dans le style fauviste. Huile sur toile.Dim. 79 x 69 & 60 x 69 cmEstimate: € 80/100 -
#432Broeder Max
Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.Dim. 22 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#694Broeder Max
“Jongensportret” & “Jongen op stoel”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Portrait de garçon” et “Garçon sur une chaise”. Technique mixte sur carton. Signées.Estimate: € 50/80 -
#272Louis Van de LeurPeriod: 1910 - 1988
“Stilleven met veldbloemen en koperwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs et cuivres”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#612Van Herck
“Binnenschip op de Rijn met zicht op de dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#199Alonso CanoPeriod: 1601-1667
“Het slapend Kind Jezus. Het houdt een lint vast waarop “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Achteraan een toeschrijving, waaruit zou blijken dat het werk opgenomen was in de veiling van de goederen van Koning Louis-Philippe bij Christie’s te Londen in 1853.
“L’Enfant Jésus dormant”. Il tient un ruban au texte “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Au verso une attribution en anglais indiquant que ce tableau faisait partie de la vente aux enchères de la Collection du Roi Louis-Philippe chez Christie’s à Londres en 1853.Dim. 76 x 91 cmEstimate: € 2000/3000 -
#207
“Lezende man in barok interieur”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Homme lisant dans un intérieur baroque”. Huile sur toile. XIXe siècle.Dim. 61 x 75 cmEstimate: € 500/800 -
#649Frans Siaens
“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#364
“Zicht op een bergstadje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Vue d’une ville de montagne”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#533Melody in motion
Een schouwklokje van meerkleurig biscuit in de vorm van een schommelende pijproker naast een staande klok. Achteraan gemerkt.
Pendule en biscuit polychrome formée par un fumeur de pipe sur un balançoire à côté d’une horloge de vestibule. Marque au verso.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#640
Een eikenhouten vitrinekastje met bovenaan twee glazen schuifdeuren en onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren. Voluutpoten vooraan. Begin XXste eeuw.
Vitrine en chêne, le dessus ouvrant à deux portes vitrées glissantes, le bas à deux portes aux panneaux sculptés. Pieds avant à volutes. Début du XXe siècle.Dim. H. 180 x 97 cmEstimate: € 50/80 -
#630
Grote ovale mahoniehouten dinertafel op centrale poot met vier klauwen en ramskoppen. Met zeven coulissen te verlengen tot minstens 14 plaatsen.
Grande table de dîner ovale en acajou sur pied central à quatre griffes et aux têtes de bélier. Sept coulisses l’allongent au moins à quatorze places.Dim. 162 x 140 cmEstimate: € 1500/2500 -
#196
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 350 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#742Lladro
Een hurkend meisje met een schaap. Meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Fille accroupie tenant un mouton. Faïence polychrome. Marque sous la base.Dim. H. 45 cmEstimate: € 60/100 -
#145
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.Dim. 1,87 gEstimate: € 550/650 -
#687
Een bolle vaas van Chinees porselein met een decor van twaalf eksters op bloeiende takken. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en porcelaine de Chine au décor de douze pies sur des branches fleuries. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#728
Een paar polychrome gipsen wandversieringen in de vorm van Arabische hoofden, den ene met een paard, de andere met een valk. Achteraan gemerkt Bossons England d.d. 1959. Schilfers aan de tweede.
Paire d’ornements muraux en plâtre polychrome en forme de têtes arabes, l’une accompagnée d’un cheval, l’autre d’un faucon. Marque au verso: Bossons England et la date 1959. Eclats au second.Dim. H. 21 cmEstimate: € 50/80 -
#61
Een lot van zes verschillende terrines van monochroom wit en meerkleurig porselein. Het grootste deel gemerkt ‘Bassano’.
Six terrines diverses en porcelaine poly-et monochrome. En majorité marquées Bassano.Estimate: € 30/40 -
#401
Een bronzen beeldje van twee uilen op een tak.
Statuette en bronze représentant deux hiboux sur une branche.Dim. h: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#208
Een lot van veertien stuks ‘Lusterware’. XIXe eeuw.
Collection de quatorze pièces en lusterware anglais. XIXe siècle.Estimate: € 100/150 -
#302Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur d’église”. Huile sur panneau. Signé.Estimate: € 100/150