#3Een gevarieerd lot van 4 koperen kandelaars, merendeels 19e eeuws.
#49Een lot van twee Murano glaspasta assenbakken. 1 met schade.
#64QuilletPeriod: 1925Atlas Universel, 2 delig.
#113Een lot van 19e eeuwse boeken (12 x Franstalig en 1 x Nederlandstalig). Voornamelijk met een religieus onderwerp, ook enkele reisverhalen.
#129Een paar verzilverde kandelaartjes. Met bloemvormige voet.
‘Home Store’. Matchbox shop, accessory pack. Made in England by Lesney.No longer availableOnline onlyDim. H 5, B 7.5, D 4 cmEstimate: € 20 / 30 -
#27Capo di Monte“Danseurs”, een polychrome porseleinen groep, gemerkt Capo Di Monte. Eén vinger manco.
"Danseurs", a polychrome porcelain group, marked Capo Di Monte. One finger missing.No longer availableOnline onlyDim. h 22.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#146Een Japanse prent, geschilderd op zijde.
#30A. D’enneryEen set van 2 boeken, De Twee Weezen door A. D’ennery.
#25Een 19e eeuws kruisbeeld, hout en verzilverde stukken.
#51Een lot van 75 handbeschilderde houten eieren.
A lot of 75 hand-painted wooden eggs.No longer availableOnline onlyDim. h 7 cmEstimate: € 40 / 60