‘Bloementuin’. Olieverf op paneel, getekend; E. Wiethaese.
Edgar Wiethaese

'Flower Garden'. Oil on panel, signed; E. Wiethaese.
Dim. 22/34 cm
SKU: 2406250494.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 25 June 2025 19:00
Catalogue #494
Estimate: € 60 / 80

  • #422
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Stilleven”, een werk op papier, gemengde techniek, gemonogrammeerd J.E.V.V.

    "Still life", a work on paper, mixed technique, monogrammed J.E.V.V.
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #509
    Gaston Callens

    ‘Winterlandschap met boerderij’. Olieverf op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    'Winter landscape with farmhouse'. Oil on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #119

    ‘Landschap in Zuid Frankrijk’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Yves Brayer.

    'Landscape in Southern France'. Oil on canvas. Signed by Yves Brayer.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #584

    "Figurative abstract" A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272
    A. Schmidt

    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #404

    ‘Peinture 11 x 16 cm’. Acryl op karton. Op de rug getekend; ‘Pour Charlotte, tres cordialement, Soulages. Draagt de handtekening; Soulages.

    'Painting 11 x 16 cm'. Acrylic on cardboard. Signed on the back; 'For Charlotte, very cordially, Soulages'. Bears the signature; Soulages.
    Dim. 11/16 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #525

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘78.

    "Flower still life", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '78.
    Dim. 79 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554
    Georges Tahon

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #129

    ‘Landschap met molen’. Olieverf op doek, getekend; E. Fehderer, 1876.

    ‘Landscape with windmill’. Oil on canvas, signed; E. Fehderer, 1876.
    Dim. 27/20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579
    Gaston Callens
    Period: 1989

    ‘Dromerij aan de Bovenschelde’. Acryl op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    ‘Dreamscape on the Upper Scheldt’. Acrylic on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 40/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344

    ‘Herfstlandschap met bomen’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Alb. Raty.

    "Autumn landscape with trees." Oil on canvas. Signed by Alb. Raty.
    Dim. 35/28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #4
    Gerard Laenen
    Period: 1899-1980

    "The Thinker". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 91 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #22

    ‘Bloemenstruik met hortensias’. Olieverf op paneel, niet getekend.

    'Flower bush with hydrangeas'. Oil on panel, unsigned.
    Dim. 39/48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99

    ‘Landschapje met hooioppers en de ondergaande zon’. Impressionistische studie. Olieverf op schilderspaneel. Onleesbaar getekend.

    ‘Landscape with haystacks and setting sun’. Impressionistic study. Oil on panel. Signature illegible.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #94

    “Portret van een oude dame”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 2001 - 2002.

    "Portrait of an old lady", a painting, oil on canvas, signed in Chinese and dated 2001 - 2002.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #385

    Abstracte compositie. Acryl op papier, draagt een handtekening; Münter.

    Abstract composition. Acrylic on paper, signed; Münter.
    Dim. 14/20 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #432

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Cornelis Raaphorst

    ‘Portret van een kat’. Olieverf op doek, getekend; C. Raaphorst.

    'Portrait of a cat'. Oil on canvas, signed; C. Raaphorst.
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #122

    Een 19e eeuws landschapsschilderij, vermoedelijk Italiaanse school. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Niet getekend.

    A 19th-century landscape painting, likely Italian school. Oil on canvas, marouflaged. Not signed.
    Dim. 60/86 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #444
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘89.

    "Interior", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '89.
    Dim. 67 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #409
    Marco Magis
    Period: 1934 - 1995

    "Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis.
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109
    C. Lauda

    ‘Marine’, zeilschepen aan de kade. Mooi gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op doek. Getekend; C. Lauda.

    'Marine', sailboats at the dock. Beautifully restored 19th-century painting, oil on canvas. Signed: C. Lauda.
    Dim. 26/46 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #232
    Gaston Wallaert
    Period: 1889 - 1954

    "Haystacks", a painting, oil on canvas, signed G. Wallaert.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #54
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    Een paar kinderportretten. Olieverf op doek, getekend; B. De Pooter.

    A pair of children's portraits. Oil on canvas, signed; B. De Pooter.
    Dim. 42/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #61

    Een partij oude tin bestaande uit een antieke schotel en koffiepot en 3 schaaltjes in art-nouveau stijl. Een totaalgewicht van 3130 gram.

    A batch of old pewter consisting of an antique dish and coffee pot and 3 bowls in art nouveau style. A total weight of 3130 grams.
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #464
    C.J. Kals

    “Beek met bomen en bloemen”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    "Stream with trees and flowers." Pastel on paper. Signed and dated.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #269
    Frans Hens
    Period: 1856 - 1928

    Een lot van 4 etsen, buiten de plaat gesigneerd ‘Frans Hens’.

    A lot of 4 etchings, signed 'Frans Hens' outside the plate.
    Dim. 16 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #105
    William & Annet Brand & van Egmond

    Een design luchter van het ontwerpersduo Brand & van Egmond. Verchroomd metaal en kristallen bellen.

    A design chandelier by the designer duo Brand & van Egmond. Chromed metal with crystal bells.
    Dim. h 130 x Ø 100 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #336

    Een bronzen olifant met opgeheven slurf.

    A bronze elephant with a raised trunk.
    Dim. 134 x 118 x 50 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #76

    Een laatnegentiende-eeuwse credenza met twee gesculpteerde paneeldeuren.

    A late nineteenth-century credenza with two sculpted panel doors.
    Dim. H 160, B 123, D 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #16

    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #414
    Leopold Muller
    Period: 1879-1961

    "Anna Moens, the beautiful brewer's daughter". A lot of 2 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom, with inscription at the top saying "after Andrei-kowitz".
    Dim. 17 x 15 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #178

    Een organisch gevormde vaas van VSL kristal. Groen in de massa gekleurd. Niet gemerkt.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Colored green throughout. Not marked.
    Dim. H 25, B 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    ‘Abstracte compositie’. Olieverf op paneel, gemonogrammeerd; M.

    'Abstract composition'. Oil on panel, monogrammed; M.
    Dim. 54/44 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #33

    Een set van 2 Chinese paardjes uit been gesneden, op houten sokkeltjes.

    A set of 2 Chinese horses carved from bone, on wooden bases.
    Dim. 12.5 x 12 x 6 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling 24 & 25 Juni 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 20 & Zat. 21 Juni van 10.00 tot 17.00.

24 June 2025 19:00
25 June 2025 19:00