• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Bloemenvaas’, een postimpressionistisch olieverfschilderij op doek. Draagt een handtekening.

'Flower vase', a post-impressionist oil painting on canvas. Bears a signature.
Dim. 50/40 cm
SKU: 2511250529.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #529
Estimate: € 50 / 70

  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100

  • #256
    National Cash Register (NCR)

    Een vintage National Cash Register kassa, circa 1950. Destijds nog in gebruik in de Boerentoren.

    A vintage National Cash Register cash register, circa 1950. Formerly used in the Boerentoren building.
    Dim. 67 x 49 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een commode in de stijl van Louis Philippe, 2 deuren en 1 lade.

    A Louis Philippe style commode, 2 doors and 1 drawer.
    Dim. H 101, B 115, D 49 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #470

    Drie verzilverd metalen zakhorloges, een Chemin de fer Tavannes en een L’alouette (zonder glas), beide werkend, en een Nova Chronomètre, niet werkend.

    Three silver-plated metal pocket watches, a Chemin de fer Tavannes and a L'alouette (without glass), both in working condition, and a Nova Chronometer, not working.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #80

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.20 ct.
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #349
    Annette Himstedt

    ‘Lona’, een verzamelpop van Annette Himstedt. In originele doos.

    ‘Lona’, a collectible doll by Annette Himstedt. In original box.
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #524
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Léonide Massine danst’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Léonide Massine dancing’, oil on panel. Signed L. Sebregts. Sebregts studied at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 80/65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #71

    Een vintage tafellamp, Hollywood Regency, vermoedelijk Boulanger.

    A vintage table lamp, Hollywood Regency style, suspected to be Boulanger.
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #451
    Bambara

    Een beeld van een gems met haar jong. West -Afrika, gemonteerd op een mandje.

    A sculpture of a chamois with her young. West Africa, mounted on a basket.
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Een dichter met visioenen’, een monochrome ets met droogstempel van M. Langaskens. Niet ingelijst.

    'A poet with visions', a monochrome etching with dry stamp by M. Langaskens. Not framed.
    Dim. 50/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    ‘Binnenschip op de grote Nete’, olieverf op doek. Getekend R. Carlé.

    'Inland ship on the Great Nete', oil on canvas. Signed R. Carlé.
    Dim. 60/70m
    Estimate: € 50 / 75
  • #119

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #267

    Een uitgebreid ontbijtservies van Westerwald aardewerk. De set omvat een koffiepot, een theepot met warmhouder, 2 melkkannetjes, een suikerpotje, een grote botervloot, een theelichthouder, een fruitschaal en 2 eierdopjes. Verder 12 koffiekopjes, schoteltjes en kleine borden. Toegevoegd een siertonnetje op houten onderstel. Meerdere bordjes hebben randschade.

    An extensive breakfast set of Westerwald earthenware. The set includes a coffee pot, a tea pot with warmer, 2 creamers, a sugar bowl, a large butter dish, a tea light holder, a fruit bowl, and 2 egg cups. Also included are 12 coffee cups, saucers, and small plates. Added decorative jar on a wooden base. Several plates have edge damage.
    Dim. Ø 12-19 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00