Other lots in this auction
-
#340
Een vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Vase en faïence polychrome belge.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#389Vlaamse School
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#105
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#398
Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#7
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#360
Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1984-1986 postfris, evenals de meeste FDC’s van 1986 tot 1988, met daarbij telkens de niet gefrankeerde zegels. We voegen daarbij een partijtje Hawid Klemmtaschen e.d. voor de veilige verzameling.
Collection de timbres postes: dépliants avec chaque fois les timbres concernés non oblitérés de 1984-1986, ainsi que des FDC de 1986 à 1988 accompagnés chaque fois des timbres non oblitérés. Nous joignons une partie de Hawid Klemmtaschen e.a. pour la collection soigneuse.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 40/60 -
#376K. Schuermans
Een Johanneshoofd van gepatineerd gips. Letsel.
Tête de St-Jean en plâtre patiné. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 74.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 40/60 -
#52
Twee vazen van geslepen kristal, waarvan één met rood gedubbeld decor.
Deux vases en cristal taillé dont un coloré rouge doublé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 & 19 cmEstimate: € 30/50 -
#292
“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. 17 x 20 cmEstimate: € 100/130 -
#320
Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd. In houten kader.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. Ø 10 cmEstimate: € 40/50 -
#252Hendrick Gerrit Ten KatePeriod: 1803 - 1856
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1854.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé et daté 1854.No longer availableOnline onlyActive bid: 365.00 €Dim. 19 x 24 cmEstimate: € 500/600 -
#371
Een lampenvoet van Imariporselein met een meerkleurig decor van personages.
Un pied de lampe en porcelaine Imari à décor polychrome de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 27 cm (zonder kap)Estimate: € 40/60