Other lots by Martin
Similar lots by type
-
#145P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#165“Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#157M. Catelein“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#144“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#181John Brosens“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#171L. Ellerman“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#182Gelper“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#183“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147Dominique Manesse“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#180“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#179Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'été". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#154A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#150Jan Van Gesins (?)“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#198E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#167Godelieva Vleeschouwers“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#216“Kadezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
“Quay view”. Oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 98Estimate: € 50 / 80 -
#153F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#175Rik BlommePeriod: 1933 - 2001“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#177Rik Tokkie“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#156Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#168Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#155Antoine De Smet“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#205Hendrik BreedveldPeriod: 1918 - 1999“Winters landschap met knotwilgen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “Breedveld”.
"Winter landscape with pollard willows". A painting, oil on panel, signed at the bottom "Breedveld".No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#200Robin Koni“Unicorn Princess” 1988 vintage zeldzame poster.
"Unicorn Princess", affiche rare vintage 1988.No longer availableOnline onlyDim. h 59 cm x b 89 cmEstimate: € 25 / 35 -
#166Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#106Sylvie, Barones Joly“Lentelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage de printemps". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Harold Sheild“Herfststilleven met insecten.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Nature morte d'automne aux insectes." Technique mixte. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#83Jon Baken“Compositie met drie personages”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987.
“Composition de trois personnages”. Huile sur papier. Monogrammée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#94Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
Une icône éthiopienne, peinte à la main sur parchemin.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#87“Herenportret”. Plakkaatverf op papier.
"Portrait d'homme". Peinture d'affiche sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 106 x 99 cmEstimate: € 35 / 45 -
#116Antoine Op de Beeck“Afbeldinge van de silvere schuppe”. Twee etsen.
"Image de la “pelle d'argent”". Deux gravures.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81G. Hauman“Het circus”. Olieverf op doek”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Le cirque". Huile sur toile". Signée et datée 1977.No longer availableOnline onlyDim. 102 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#57Een lot van vier XIXe eeuwse lithografieën met betrekking tot Antwerpen.
Lot de quatre lithographies XIXème liées à Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#9Eline ‘t SantPeriod: °1951“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191Een rechthoekige houten spiegel.
A rectangular wooden mirror.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 43 cmEstimate: € 60 / 80

