Other lots by Martin
Similar lots by type
-
#132Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#46Charles J. Denis
“Hoeve in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 28 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#137G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso. Glas gebroken.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 45 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#26Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990
“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 32 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#169
“Binnenschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘03.
Barge. Huile sur toile. Signé et daté '03.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#134F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#146Y. Dereume
“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#161P. Mertens
“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/80 -
#171W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#286de ...
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Composition abstraite . Technique mixte sur papier. Signé et daté 65. ,No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#180Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Picknick”. Olieverf op board.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#42
Een paar mediterrane landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 33 x 40 cmEstimate: € 25/35 -
#251
“Landschap met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek opnieuw op te spannen.
Paysage avec pont. Huile sur toile. Signée. Toile à réétirer.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 35/45 -
#109Alice Van Meirvenne
“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#209
“Winters zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995 op de verso.
Vue d'hiver. Huile sur panneau. Signée et datée 1995 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#140L. Baguet
“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#130I. Renier
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 25 x 18 cmEstimate: € 10/15 -
#199J. Peeters
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#48Van Genesen
“Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord df’une fleuve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 50 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#279De Herdt
“Boerenmeisje met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letstels.
Fille de ferme avec des poulets. Huile sur toile. Signé. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 65 cmEstimate: € 25/35 -
#135
“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#133Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/60 -
#107Th. V.D. Braek
“Weggetje langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie centraal.
Route le long d'un lac. Huile sur toile. Signée. Perforation au centre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 35/50 -
#189G. Wagener
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#116
“Boer”. Een terracotta beeldje. Achteraan gesigneerd.
“Paysan”. Une figurine en terre cuite. Signée au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#89
Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.
Un plateau de fruits en bois à décor sculpté. Travail polonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 10/15 -
#200Frans CroesPeriod: °1936
“Hoogbrug, Mechelen”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘85. Bijgevoegd een prent met korte historie van de brug.
Hoogbrug, Malines. Deux dessins en encre sur papier. Signés et datés ‘85. On ajoute une estampe avec l’histoire du pont.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 21 x 29,5 cmEstimate: € 30/40 -
#92
Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.
Un lot varié de verres en verre et en cristal. Un verre de Moselle est fêlé.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 30/50 -
#201Frans CroesPeriod: °1936
“De visioenen van Frater Democratio”. Een potloodtekening op papier. gesigneerd en gedateerd 1981.
Les visions du frère Democratio. Un dessin au crayon sur papier. signé et daté 1981.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 41,5 x 30 cmEstimate: € 25/40 -
#139Mizhar
Op zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 75 x 91 cmEstimate: € 80/100 -
#186Frans CroesPeriod: °1936
“Red de otter”. Een offsetdruk. Gesigneerd, gedateerd 1987 en genummerd 57/200 buiten de plaat.
Sauvez la loutre. Une impression offset. Signée, datée 1987 et numérotée 57/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 61 x 44,5 cmEstimate: € 30/40 -
#222
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25/35 -
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 & 28 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#174
Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
Miroir rectangulaire à cadre e plâtre et bois.No longer availableOnline onlyDim. 81 x 78 cmEstimate: € 25/35