#135‘Stilleven met bloemenvaas en hertje’, olie op doek gesigneerd rechtsonder.
#152Fratelli“Stilleven met sinaasappels en druiven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#137C. WynantsEen lot van drie landschappen met meren. Olieverf op board en paneel. Gesigneerd.
#115A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
“Kids playing at a house”. Oil on canvas. Signed and dated 1791.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#142Een dorpszicht, olie op doek, getekend De Clerck.
#116Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#117F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
#140Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Molen te Vrasene” Gravure. Buiten de plaat gesigneerd. genummerd 20/100. Gele verkleuring.
“Mill at Vrasene” Engraving. Signed outside the plate. numbered 20/100. Yellow discoloration.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165“Clown mit Kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#128‘De verboden lectuur’, olie op doek, in vergulde kader.
#150de Bary“Kippen in de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#156‘Dots’, een modern schilderij met vele stippen op een witte achtergrond.
#141Ch. Catu“Stilleven met flessendoppen.” Pastel op papier. Gesigneerd.
#132P. Fontaine“Stilleven met Bourgogne.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with Burgundy.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 53 cmEstimate: € 35 / 45
#155Een spiegel met vergulde houten lijst. Slijtage.
#172Een print op papier met paard en hooiwagen.
#59A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#134‘Stilleven met Savooi’, een ingekaderde tekening gesigneerd Merel ‘84.
'Still life with Savoy', a framed drawing signed Merel '84.No longer availableOnline onlyDim. h 91 x b 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#113Jan Rudolf“Drie personages”. Litho. Gesigneerd en genummerd 129/129 buiten de plaat.
#102Een ovalen houten spiegel.
#49Anton Pieck“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
#71Karel De Swerts“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
Steve Streuvels. Two sanguine drawings. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#50“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
#100Jan Van Gesins (?)“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Man with horse at the stable”. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#159Een verweerde spiegel in vergulde kader.
#131Een kader met print van Andy Warhol, Campbell’s Oyster Stew genummerd 57/125. Met droogstempel.
A frame with print of Andy Warhol, Campbell's Oyster Stew numbered 57/125. With dry stamp.No longer availableOnline onlyDim. h 50 x b 35 cmEstimate: € 25 / 35