Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
Dim. 49/32 cm
SKU: 1612250032.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #32
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #227

    Een lot antieke koperen kandelaars bestaande uit 3 sets 18/19e eeuwse en één mogelijk laat 17e eeuws exemplaar.

    A lot of antique copper candlesticks consisting of 3 sets from the 18th/19th century and one possibly late 17th-century piece.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #243

    Een paar grote hoornvazen van Brussels porselein met een bloemendecor. Omstreeks 1900.

    A pair of large horn vases made of Brussels porcelain with a floral decoration. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #236

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    No longer available
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #148

    “Carte des environs de Paris et des fortifications avec l'indication des Foires et Fêtes patronales.” Een map met rondom bezienswaardigheden, Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Op doek verlijmd.

    "Map of the surroundings of Paris and its fortifications with the indication of Fairs and Patronal Feasts." A map showcasing local attractions by Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Mounted on canvas.
    No longer available
    Dim. 56 x 80.5 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #106

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #126

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #77

    Een paar grote hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Kleine schade.

    A pair of large horn vases of Brussels porcelain with a multicolored floral decor and gilded motifs. Circa 1900. Minor damage.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    No longer available
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #71
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, groen onderaan. Gemerkt P.U., gesigneerd.

    A cut crystal vase, green at the bottom. Marked P.U., signed.
    No longer available
    Dim. h 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42
    Bertin

    ‘Een hongerige kip en een nieuwsgierige St. Bernard’, olieverf op paneel. Franse school, getekend Bertin.

    'A hungry chicken and a curious St. Bernard', oil on panel. French school, signed Bertin.
    No longer available
    Dim. 25/19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #100

    Een halssnoer met bijpassende armband bezet met parels en 18 kt geelgouden bolletjes en slot.

    A necklace with matching bracelet set with pearls and 18kt yellow gold beads and clasp.
    No longer available
    Dim. P: 7 mm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #52
    Jef Lambeaux

    ‘Twee kinderen’. Een studie in potlood naar model. Getekend Jef Lambeaux.

    ‘Two children’. A pencil study from a model. Signed by Jef Lambeaux.
    No longer available
    Dim. 17/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #3

    Een rozentak van smeedijzer, in de stijl van Van Boeckel.

    A wrought iron rose branch, in the style of Van Boeckel.
    No longer available
    Dim. Lengte 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    Zuiders havenzicht. Aquarel. Onleesbaar gesigneerd.

    Southern harbor view. Watercolor. Indecipherably signed.
    No longer available
    Dim. 63/48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #21
    West Germany

    Twee vintage West-Germany vazen. Gemerkt: Foreign 239, hoogte 30 en 529, hoogte 38. De grootste vaas heeft enkele haarlijnen.

    Two vintage West-Germany vases. Marked: Foreign 239, height 30 and 529, height 38. The larger vase has some hairline cracks.
    No longer available
    Dim. Hoogte 30 & 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #185

    Een zilveren ketting met hanger bezet met amber en barnsteen. 935‰.

    A silver necklace with pendant set with amber and amber. 935‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #229

    Abstracte compositie, olieverf op doek in de geest van Karel Appel. Getekend Neyt?

    Abstract composition, oil on canvas in the spirit of Karel Appel. Signed Neyt?
    No longer available
    Dim. 90/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #11

    Een paar verzilverde kandelaars met drie armen, Engelse stijl.

    A pair of silver-plated three-arm candlesticks, English style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #192
    Dan Mortier

    ‘Abstract landschap’, olieverf op doek. Getekend Mortier Dan, ‘72.

    'Abstract landscape', oil on canvas. Signed Mortier Dan, '72.
    No longer available
    Dim. 30/60 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More