Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
R. Delbeke

“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.
Online only
Dim. 30 x 40 cm
SKU: 2803220159.
Categories: doek, Online Only, Schilderij.
Auction day: 28 March 2022 22:00
Catalogue #159
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #174

    Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.

    Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #269

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 290 x 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #189

    Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.

    Un petit tapis de laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 155 x 77 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #162

    “Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.

    Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een opgezette houtduif.

    Un pigeon ramier naturalisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #251

    Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.

    Vase en grès émaillé. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #248

    Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een doopbekertje, een groot replica van een Romeinse munt, gemerkt van Wiskemann, een ovaal schaaltje van Sheffield, een bloemvormig sierstuk/ kandelaar, een antiek leesbrilletje, een hondenfluitje, een zoutvaatje in de vorm van een kwartel, zes kleine bladvormige asbakjes, een kommetje en drie zakhorloges (niet werkend).

    Un lot en métal argenté, composé d'une coupe baptismale, d'une grande réplique d'une pièce de monnaie romaine, marquée Wiskemann, d'un plat ovale de Sheffield, d'une pièce décorative/bougeoir en forme de fleur, de lunettes de lecture anciennes, d'un sifflet de chien, d'une salière en forme de caille, six petits cendriers en forme de feuille, un petit bol et trois montres de poche (ne fonctionnant pas).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #293

    Een klein hertengewei op houten muurplaat.

    Un petit bois de cerf sur une plaque murale en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h:
    Estimate: € 20 / 30
  • #276

    Een grote spaarpot in de vorm van een varken.

    Une grande tirelire en forme de cochon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #165

    Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.

    Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.
    No longer available
    Online only
    Dim. 151 x 68 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #273

    Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.

    Une paire de lions de pho en faïence vernissée avec boule.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #152

    Vierentwintig messen met benen heft.

    Vingt-quatre couteaux avec manches en os.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #241

    Een opgezette ekster op tak.

    Une pie empaillée sur une branche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #226

    Een machinaal geweven wollen loper.

    Un chemin de table en laine tissée à la machine.
    No longer available
    Online only
    Dim. 394 x 78 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #185

    Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.

    Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.
    No longer available
    Online only
    Dim. 149 x 92 & 160 x 76 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #260

    Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.

    Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #268

    Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.

    Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #171

    Twee karaffen van glas. Een geslepen en een geblazen.

    Deux carafes en verre. Une taillée et une soufflée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm - 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #218

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Tapis en laine noué main. Quelque usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 197 x 126 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #266

    Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.

    Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #231

    Een opgezette merel.

    Un merle empaillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #294

    Drie wollen lopertjes. (slijtage).

    Trois couloirs en laine (usures).
    No longer available
    Online only
    Dim. 236 x 81 cm 365 x 84 cm 222 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #257

    Een lot van 20 miniatuur Boeddhabeeldjes van diverse mineralen en metaal. In doosje.

    Lot de 20 statues miniatures de bouddha en divers minéraux et métaux. En boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #180

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Bon état.
    No longer available
    Online only
    Dim. 153 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #120
    Jurjen Fontein
    Period: °1949

    “Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #192

    Een antieke gebeeldhouwde korinthische kapiteel.

    Un ancien chapiteau corinthien sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157
    La Contea, Bassano

    Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.

    Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #46
    B. Seys

    “Hooistapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Meule de foin". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 cm x 35 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #236
    René De Baugnies
    Period: Leuven 1869 - Elsene 1962

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #26
    Serge

    “Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    « Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    “Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Een bierkan van geglazuurd Duits steengoed met zes kleine pulletjes. Eén met schilfer aan de voet.

    Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #190

    Een geglazuurd aardewerken wijwatervat in de vorm van Christus aan het kruis.

    Un bénitier glaçuré en faïence sous forme d’un Christ et crucifix.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Een antieke icoon met beeltenis van een aartsengel.

    Une icône ancienne représentant un archange.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #24

    “Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.

    Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #112

    Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.

    Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 11 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #206

    Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.

    Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only 28 Maart 2022

Op Maandag 28 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday March 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

28 March 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 March 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More