#100“Portret van een edelman”, waterverf op papier in kader met oud glas.
"Portrait of a nobleman", watercolor on paper in frame with old glass.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#157Edmond Thomas“Griet 16-12-1980”. Een glasraam in lichtbak naar aanleiding van een geboorte. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Griet 16-12-1980”. A stained glass window in lightbox commemorating a birth. Signed and dated 1987.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#194Impressionistisch stilleven met fruit. Olie op paneel. Niet getekend.
Impressionist still life with fruit. Oil on panel. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. 40/30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#54“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
"Waterway in wooded area." A painting, oil on panel, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#190Portret ten halve lijve. Olieverf op paneel, niet getekend.
Half-length portrait. Oil on panel, not signed.No longer availableOnline onlyDim. 40/30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#25H.J. Elias“Hoevezicht te Laren.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"How view of a farm in Laren." Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 47 cmEstimate: € 120 / 180 -
#183Waterloop met zwanen. Olieverf op paneel. Niet getekend.
Waterway with swans. Oil on panel. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. 59/38 cmEstimate: € 15 / 25 -
#185Uitbundig vrouwenportret. Gemengde techniek op doek, niet getekend.
#116Een print, ‘Plisson la Trinité’ - Phare Du Four. Een vuurtoren in de branding in drie foto’s.
A print, 'Plisson la Trinité' - Phare Du Four. A lighthouse in the surf in three photos.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#113Een geborduurd Kalaga wandkleed met olifant. Versierd met pailletten, kralen, zijde, vilt, wol en vergulde details.
#8Stadszicht. Impressionistisch zich op de straten van Parijs. Getekend J. Laubrier.
City view. Impressionistic view of the streets of Paris. Signed J. Laubrier.No longer availableOnline onlyDim. 52/62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249“Ca s’ra plus chouett’ là-bas, Elvira s’ra p’tet là”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/12.
"It'll be nicer over there, Elvira might be there." Lithograph. Signed and numbered 3/12.No longer availableOnline only