• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend M. Van Tillo.
Marcel Van Tillo

‘Flower Vase’, oil on canvas. Signed M. Van Tillo.
Dim. 50/40 cm
SKU: 2511250212.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #212
Estimate: € 50 / 70

  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #260

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,5 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1,5 ct.
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #278

    Een lot van 14 Westerwald bierpullen, verschillende formaten. Enkele stukken hebben schade aan het deksel en één deksel is manco.

    A lot of 14 Westerwald beer steins, various sizes. Some pieces have damage to the lids and one lid is missing.
    Dim. Hoogte 9-19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    Bamun ‘Mbanga’ chef stalen ceremoniële halsband met 10 bronzen hoofden gedecoreerd.

    Bamun 'Mbanga' chief iron ceremonial collar decorated with 10 bronze heads.
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een handgeknoopt wollen tapijt, made in India.

    A hand-knotted woolen carpet, made in India.
    Dim. 156 x 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529

    ‘Bloemenvaas’, een postimpressionistisch olieverfschilderij op doek. Draagt een handtekening.

    'Flower vase', a post-impressionist oil painting on canvas. Bears a signature.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #223
    Sansui

    Een vintage quadrophonic versterker, Sansui QR 4500, te reviseren, antenne hangt los, één schuifknop ontbreekt en 2 eindtrappen te vervangen. Met originele handleiding.

    A vintage quadrophonic amplifier, Sansui QR 4500, needs refurbishing, loose antenna, one slider knob missing, and 2 power amplifiers to be replaced. Comes with original manual.
    Dim. 18 x 53 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #329
    Hildegard Günzel
    Period: 2006

    ‘Spätzchen’, een verzamelpop van Hildegard Günzel. In originele doos. Kunsthars.

    ‘Spätzchen’, a collectible doll by Hildegard Günzel. In original box. Composite material.
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257

    Een set koperen wandlampen met glazen blakers, vijsjes manco.

    A set of copper wall lamps with glass sconces, some screws missing.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #244

    Een houten kapstok met twee haken met fijn gesculpteerd reliëf van rozen.

    A wooden coat rack with two hooks finely carved with a relief of roses.
    Dim. 25 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #424

    Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    Persian hand-knotted wool carpet.
    Dim. 315x222 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #116

    Een massief gesculpteerd confidence bankje versierd met fabeldieren en engelenhoofdjes. Met grijsblauwe stoffering.

    A solid sculpted confidence bench decorated with mythical creatures and angel heads. Featuring a grey-blue upholstery.
    Dim. H 79, B 128, D 65 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #510

    Een lot diverse Afrikaanse armbanden van hout, bamboe, email e.a.

    A lot of various African bracelets made of wood, bamboo, enamel, etc.
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00