Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.
Emile Lebrun
Period: 1864-1933

‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
Dim. 21/16 cm
SKU: 2705250102.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #102
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #472
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #299
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    “Boomgaard in de lente”. Litho. Gesigneerd en genummerd 67/100.

    "Orchard in Spring". Lithograph. Signed and numbered 67/100.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    “Pagode bij een meer met Fuji Yama op de achtergrond”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Japans werk.

    "Pagoda by a lake with Mount Fuji in the background." Mixed media. Signed. Japanese artwork.
    No longer available
    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Forest Pond". Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Jan De Graef

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.

    "Forest landscape". Oil on canvas. Signed. Minor repairs.
    No longer available
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Jacques Delvaux

    ‘Landschap met boerderijen’. Impasto olieverfschilderij op doek. Abstract impressionisme, getekend; J. Delvaux.

    "Landscape with Farmhouses". Impasto oil painting on canvas. Abstract impressionism, signed; J. Delvaux.
    No longer available
    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184
    Jacques Delvaux

    ‘Knotwilgen’. Impasto olieverfschilderij op doek. Abstract impressionisme, getekend; J. Delvaux.

    'Willow trees'. Impasto oil painting on canvas. Abstract impressionism, signed; J. Delvaux.
    No longer available
    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    “Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.

    "Portrait of a Belgian soldier." In oval frame.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Perez

    “Gestileerde vrouw met sluier”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie links boven.

    "Stylized woman with veil". Oil on canvas. Signed. Restoration to the top left.
    No longer available
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Period: 19e eeuw

    ‘Agnès Maignien-Vasseur’. 19e Eeuws portret, olieverf op doek. Niet getekend.

    'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
    No longer available
    Dim. 25/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #304
    Ria Picco-Rückert

    “Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951.
    No longer available
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    K. Cornet

    “Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    P.R. Laxni

    “Indische danseressen”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1971

    "Indonesian dancers". Watercolor. Signed and dated 1971.
    No longer available
    Dim. 54 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    “Pagode bij het water”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Japans werk.

    "Pagoda by the water". Mixed media. Signed. Japanese piece.
    No longer available
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Drie drukwerken waarvan een geïllustreerde tekst en twee astrologische reproducties.

    Three printed works, one with illustrated text and two astrological reproductions.
    No longer available
    Dim. 44/53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    “Zeilboot en sloep bij de oever”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboat and dinghy by the shore." Lithograph. Signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    Ivan Aubrouck

    “Stadszicht met kerktoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    "Cityscape with church tower". Oil on canvas. Signed and dated 1929.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #442

    “Reliëfcompositie in rood, geel en zwart”. Olieverf en gips op doek. Niet gesigneerd.

    "Relief composition in red, yellow, and black. Oil paint and plaster on canvas. Not signed."
    No longer available
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Georges Steel

    “Portret van een jonge vrouw met hoofddoek”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.

    "Portrait of a young woman with a headscarf." Oil on canvas. Signed and dated 1984.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #302
    L. Coppens

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tree driveway". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582

    “Mediterrane esplanade”. Olieverf op paneel.

    "Mediterranean esplanade". Oil on panel.
    No longer available
    Dim. 37 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #597

    Grote aardewerken vaas in Griekse stijl. Met een decor van goden en krijgers.

    Large earthenware vase in Greek style. Decorated with gods and warriors.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #515

    Een handgeknoopte Bochara loper.

    A hand-knotted Bukhara runner.
    No longer available
    Dim. 335 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #367
    J D N
    Period: 1950

    Blikken treinset met sporen. Locomotief met tender en 3 wagons. Gemerkt J.D.N. Johann Distler

    Tin train set with tracks. Locomotive with tender and 3 wagons. Marked J.D.N. Johann Distler.
    No longer available
    Dim. Lengte 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #384
    Guy Van den Bulcke

    ‘Twee toekans’. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Guy Van Den Bulcke, onleesbaar getekend.

    'Two toucans'. Oil on panel. Attributed to Guy Van Den Bulcke, signed unreadable.
    No longer available
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352
    Pierre Marie Heijmans
    Period: 1961

    ‘Landschapje’. Art brut, olieverf op doek. Getekend en gedateerd, ‘61.

    'Landscapes'. Art brut, oil on canvas. Signed and dated, '61.
    No longer available
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #399
    S. Van Gastel

    “Paradijsvogels”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine letsels.

    "Paradise birds". Oil on canvas. Signed. Small damages.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Cureken

    “Opvliegende eenden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Flying Ducks," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #242
    Guy Van den Bulcke

    Twee werken door Guy Van Den Bulcke. Een ets en een monoprint, getekend buiten de plaat.

    Two works by Guy Van Den Bulcke. An etching and a monoprint, signed off the plate.
    No longer available
    Dim. 40/29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #429

    ‘Sluiswachtershuis’. Olieverf op papier, getekend Dyckmans.

    'Sluice keeper's house'. Oil on paper, signed Dyckmans.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286

    Een art-deco toiletmeubel met uitschuifbaar voetbankje en porseleinen toiletpot.

    An Art Deco vanity with retractable footstool and porcelain chamber pot.
    No longer available
    Dim. h 48 x Ø 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #348
    RS 1500 US Technics

    Een vintage bandrecorder, Technics RS 1500 US, geproduceerd tussen 1977 en 1983. Met de zeldzame plexiglazen beschermkap en beschermhoes, alsook de originele handleiding. Toegevoegd 2 lege zwart metalen reels van Technics. De adapters voor de grote reels manco.

    A vintage tape recorder, Technics RS 1500 US, produced between 1977 and 1983. Comes with the rare plexiglass protective cover and dust cover, as well as the original manual. Includes 2 empty black metal reels by Technics. Adapters for the large reels are missing.
    No longer available
    Dim. 51 x 60 x 25 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #474

    Dekselvaas van Chinees porselein, Canton stijl. Gedecoreerd met vogels en vlinders.

    Covered vase of Chinese porcelain, Canton style. Decorated with birds and butterflies.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 mei van 10.00u tot 17.00u

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 May 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More