Similar lots by type
-
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#3Vermeulen
“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Enwalled". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengde techniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
"Heath landscape with trees", mixed media on board, signed Daems and dated '77. -
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
"Forest landscape in winter" & "Still life with kettle and nuts". A lot of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#13
“In de drie zilveren kannen”. Een schilderij, aquarel op papier. Toegeschreven aan L. Velter door provenance familie.
"In the Three Silver Jugs". A painting, watercolor on paper. Attributed to L. Velter with provenance from the family. -
#143
“Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, links onder gesigneerd.
"Interior", a painting, oil on panel, signed lower left. -
#114
“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
"Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper. -
#27
“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with seagulls". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#106
“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
"Winter village view", a painting, oil on canvas, signed F. Bruin. -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed. -
#183H. van Kelst
“Naoorlogs straatbeeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#14
“Heuvellandschap met huisjes”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Hilly landscape with cottages". A painting, oil on canvas.
Other lots in this auction
-
#46
Een vintage halsketting met zwart, wit en vegulde fantasiejuwelen.
A vintage necklace with black, white, and gold-plated costume jewels. -
#227
Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
A cut crystal decanter. Marked at the bottom. -
#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base. -
#281
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk. -
#166
“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
"Maria with Child". A vintage plastic wall decoration. -
#35
“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper. -
#31Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16 -
#38
Een grote porseleinen Imari schaal.
A large porcelain Imari bowl. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#18Christofle France
Een vergrootglas in verzilverd metaal met Christofle merktekens. Een deuk in de rand.
A magnifying glass in silver-plated metal with Christofle hallmarks. A dent on the edge. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#283Ikea
Een lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath.