#93Een lot van 5 schaaltjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten.
A lot of 5 terracotta bowls, believed to be ancient Roman archaeological finds.No longer availableDim. h 5.5 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#317RodenstockZeiss IkonEen lot van 2 vintage camera’s bestaande uit een plaatcamera met lederen tas en 4 extra platen en Rodenstock extra rapid aplanat 1:77 f= 135mm lens en een Zeiss-Ikon Nettar.
A lot of 2 vintage cameras including a plate camera with leather case, 4 extra plates, and a Rodenstock extra rapid aplanat 1:77 f= 135mm lens, and a Zeiss-Ikon Nettar.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#77MärklinEen lot van 2 vintage Märklin personen wagons. #342 H0 Mitropa Speisewagen en #342 Dining-Car, medio 1940-1950.
A lot of 2 vintage Märklin passenger cars. #342 H0 Mitropa Dining Car and #342 Dining Car, from the mid 1940s-1950s.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#521Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
#573Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#18Sparklets LondonEen art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
An art deco soda siphon, Sparklets London, circa 1930. With metal mesh.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313J.H. KoelemanDe Avonturen van Pinkie Pienter. “De strijd om raket PX15”. Ed. Mulder, Amsterdam 1957. Hard cover, redelijk tot goede staat.
The Adventures of Pinkie Clever. "The Battle for Rocket PX15." Published by Mulder, Amsterdam 1957. Hardcover, fair to good condition.No longer availableEstimate: € 40 / 50