#38Een eiken sculptuur van een buildrager als onderdeel van een kerkbank, zogenaamde ‘Miseriecorde’. 16e eeuw? (?). Achteraan versterkt.
#640Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A pair of Chinese porcelain cats with floral decoration. Marked 'Made in Yangcheng (Guangzhou)'.No longer availableDim. h 9, l 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#679Bone China HerfordEen porseleinen groepje van een romantisch koppel gezeten op een muurtje. Onderaan gemerkt.
#261Een Art Deco presentatie dienblad met geslepen spiegel en verzilverd kader.
#433Een gouden munt Zuid-Afrika. 1 Rand 1961. Au 917/1000, 3,99 g.
#288een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.
#436Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.
#214Een verguld bronzen cartelklok met wijzerplaat in email. Sporen van restauratie aanwezig.
A gold coin, United Kingdom. Edward VII, 1/2 Pound 1911, Au 916.7/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 300 / 400