#339Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
#29Een antieke stoomgebogen barkruk in Thonet stijl.
An antique bentwood bar stool in Thonet style.No longer availableDim. h 71 x Ø 35.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#253“Naakt Aspasie” Bronzen art-deco beeld. Draagt handtekening ‘Gennarelli’.
#544“Dansende dame.” Houtdruk op papier met Chinees tafereel.
"Dancing lady." Woodcut on paper with a Chinese motif.No longer availableDim. 87 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45Een antiek reliek met bas-reliëf in was voorstellend Maria met Jezus en het Lam Gods aan de achterkant.
An antique relic with a wax bas-relief depicting Mary with Jesus and the lamb of God on the back.No longer availableDim. h 10.5 x b 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#146Een lot van 8 designstoelen met hout gebogen rug en zitvlak, gesteund op gechromeerd metalen poten.
A set of 8 designer chairs with a bentwood seat and back, supported by chrome metal legs.No longer availableDim. 73 x 61 x 66 cmEstimate: € 250 / 350 -
#301Een albasten tafellamp van een dame in een schelp op marmeren voet.
#675Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#186Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931“Model 500”. Een lot van 8 houten vintage Mid-Century design eetkamerstoelen met skai bekleding. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
#141Een bronzen hoofd op sokkel naar Romeins voorbeeld.
A bronze head on pedestal inspired by Roman models.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 600 / 800 -
#619“Kubistische vrouwenfiguren”. Een lot van 2 schilderijen, plakkaatverf op papier. Onderaan gemonogrammeerd “KM”.
"Cubist female figures." A lot of 2 paintings, poster paint on paper. Monogrammed "KM" at the bottom.No longer availableDim. 59 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
A wooden vintage Mid-Century design display cabinet. Bottom with 2 doors and 3 drawers with chrome metal handles and legs, upper part with 2 glass sliding doors. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of use present.No longer availableDim. 125 x 42 x 160 cmEstimate: € 400 / 600