#62Armand JamarPeriod: 1870-1946“Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#266Een paar gesculpteerde houten armstoelen met klauwpoten en onderaan H-verbinding. Met Armani gestoffeerde bekleding.
A pair of wooden hand-carved armchairs with claw feet and H-shaped braces. Upholstered with Armani fabric.No longer availableDim. 111 x 67 x 74 cmEstimate: € 150 / 250 -
#628Een bronzen beeldje van twee handjes.
A bronze statue of two hands.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Een vintage hout gesculpteerde reproductie van een mudejar/sgabello stijl stoel.
A vintage wooden sculpture reproduction of a mudejar/sgabello style chair.No longer availableDim. 111 x 44 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Twee zilveren munten. Zuid-Afrika, Kruger, 5 Sh. Dubbele dissel en id. Enkele dissel. Ag 925/1000 28,28 g.
Two silver coins. South Africa, Kruger, 5 Sh. Double yoke and single yoke. Ag 925/1000 28.28 g.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#83Een gepolychromeerd terracotta beeldje van een moeder en kind, Italiaanse bodemvondst.
A polychrome terracotta figurine of a mother and child, Italian archaeological find.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#74“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Bovenaan gesigneerd.
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
#667Een Chinees porseleinen schotel met decor van personages. Stijl Qianlong.
A Chinese porcelain plate with decorations of characters. Qianlong style.No longer availableDim. Ø 36,5 cmEstimate: € 40 / 60