#297Val Saint LambertPeriod: 1935Een art deco vaas, model John door Charles Graffart voor Val Saint Lambert. Onderaan gemerkt VSL Belgique. Ca. 1935.
#499Een Perzisch handgeknoopt bidtapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted prayer carpet with geometric design.No longer availableDim. 175 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320Een vintage aardewerken vaas met handvat in drie kleuren, gemerkt onderaan ‘W. Germany.’
A vintage ceramic vase with handle in three colors, marked 'W. Germany' at the bottom.No longer availableDim. H 40 cm, Ø 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Een paar metalen Indische Tulwar sabels.
#115Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#249Elise Van Leeuw“Stilleven met herfstvruchten”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Still life with autumn fruits", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 80 / 120