#175Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,18 ct. G SI.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.18 ct. G SI.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 400 / 500 -
#631Een paar aardewerken vazen met druipdecor. Rood, met blauw in de kraag.
#8Een keramisch vaasje met geometrische motieven, art deco. Onderaan genummerd 16 (of 91).
A ceramic vase with geometric motifs, art deco style. Numbered 16 (or 91) at the bottom.No longer availableDim. h 20.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#430Zilveren herdenkingsmedaille, 900/1000. 1880.
Silver commemorative medal, 900/1000. 1880.No longer availableDim. 32,25 gEstimate: € 280 / 360 -
#37Een Moser vaas met accenten in goudverf. Grieks/Romeinse decoratie.
A Moser vase with accents in gold paint. Greek/Roman decoration.No longer availableDim. h 20 x Ø 10.5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#20Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een fotohouder.
#597Een deels houtgesculpteerde armstoel met gobelin zit en rug waarop een middeleeuws tafereel met o.a. mythologische dieren in het decor.
A partially wooden carved armchair with tapestry seat and back depicting a medieval scene with mythological animals in the decor.No longer availableDim. 121 x 66 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#156String Bokhyllan - the Ladder schelf“String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, een modulair wandsysteem bestaande uit 8 muur (ladder) elementen, 1 onderhangend rooster, 3 kastjes, 1 lange diepe schabbe, 3 lange ondiepe schabben, 3 korte diepe schabben en 3 korte ondiepe schabben.
“String Bokhyllan, the Ladder Shelf”, a modular wall system consisting of 8 wall (ladder) elements, 1 hanging grid, 3 cabinets, 1 long deep shelf, 3 long shallow shelves, 3 short deep shelves, and 3 short shallow shelves.No longer availableDim. 42 x 78 x 34 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#227Een vroeg 19e eeuws Frans geweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.
An early 19th-century French gun, transformed from flintlock to percussion.No longer availableDim. l 143 cmEstimate: € 150 / 200