“Bloemstilleven in blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

“Bloemenstilleven in blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

"Flower still life in blue vase." Oil on panel. Signature illegible.
Dim. 22 x 27 cm
SKU: 2210240014.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #14
Estimate: € 50 / 100

  • #179
    Jacobus Kraanen
    Period: 1903-1973

    "Landscape with farmer and sheaves of wheat". A painting, oil on canvas.
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #109
    E. Godfroy

    “Kadezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. Godfroy en gedateerd 1912. Klein gaatje in de linker bovenhoek.

    "Kadezicht", a painting, oil on canvas, signed E. Godfroy and dated 1912. Small hole in the top left corner.
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #297
    Val Saint Lambert
    Period: 1935

    An art deco vase, model John by Charles Graffart for Val Saint Lambert. Marked VSL Belgique at the bottom. Circa 1935.
    Dim. h 25.5 x Ø 15.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #687

    A set of 6 colored crystal glasses on a mirrored tray with brass rim.
    Dim. h 21 x Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #499

    Een Perzisch handgeknoopt bidtapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted prayer carpet with geometric design.
    Dim. 175 x 107 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een grote Venetiaanse glazen luchter met 8 lichtpunten, de luchter dient opnieuw bekabeld te worden, 1 groot blad heeft schade, de onderste bel eveneens alsook een beschadiging in het midden (niet zichtbaar).

    A large Venetian glass chandelier with 8 light points, needs to be rewired, 1 large leaf is damaged, the lower bell as well as a damage in the center (not visible).
    Dim. h 90 x Ø 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #320

    Een vintage aardewerken vaas met handvat in drie kleuren, gemerkt onderaan ‘W. Germany.’

    A vintage ceramic vase with handle in three colors, marked 'W. Germany' at the bottom.
    Dim. H 40 cm, Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Een paar metalen Indische Tulwar sabels.

    A pair of metal Indian Tulwar sabres.
    Dim. L: 83 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #89

    “Winters landschap met brug en koppel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape with bridge and couple." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 25 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #160

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. EVVS. en een centrale parel van 11mm.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.52 ct. EVVS, and a central pearl of 11mm.
    Dim. 5,30 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #115
    Léo Ferré.
    Period: 1916-1993

    Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.

    Fourteen long-playing records. Editions from the time.
    Estimate: € 100 / 150
  • #249
    Elise Van Leeuw

    Dim. 44 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00