#323Een houten Indisch koffertje met deksel, in de vorm van een liggende waterbuffel “Nandi”. Het Rijdier van “Lord Shiva”.
A wooden Indian box with lid, shaped like a reclining water buffalo "Nandi". The steed of "Lord Shiva".No longer availableDim. H 20, B 32, D 13 cmEstimate: € 50 / 70 -
#599‘Lezend aan het raam’ Olieverf op paneel. Getekend; J. Dieltjens.
'Reading by the Window', oil on panel. Signed; J. Dieltjens.No longer availableDim. 25/20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#523Een paar tinnen kandelaars in art-nouveaustijl.
A set of pewter candlesticks in art-nouveau style.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 50 / 75 -
#353Een Chinees porseleinen balustervaas, blauw-wit met Shou decor.
A Chinese porcelain baluster vase, blue and white with Shou decoration.No longer availableDim. h 36.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#289Een grote bronzen vijzel met stamper.
#376Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
#265Belpair‘Kinderhoofd’, een plaasteren beeldje. Getekend; Belpair.
#408Boch FrèresEen paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.
#116Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.
#371Een porseleinen Nanking schotel met figuren in het decor, gemerkt.
A porcelain Nanking dish decorated with figures, marked.No longer availableDim. h 8 x Ø 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#236Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.