#588Een modern wit glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
A modern white glass vase with 4 floors in cylindrical shape.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 60 / 80 -
#188Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#453Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.
A large Chinese porcelain ointment jar with a multi-coloured decoration of blossoms. With wooden base.No longer availableDim. Ø 27.5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#445Een antiek massief Engelse commode, 5 laden met messing handvatten.
#472Oju ToshihidePeriod: 1863 - 1925.“De audiëntie.” Japanse eind 19de eeuwse houtdruk op papier. Met Minamoto Yorimitsu.
“The Audience.” Japanese late 19th century woodcut on paper. With Minamoto Yorimitsu.No longer availableDim. (35 x 24) x 3Estimate: € 200 / 240 -
#322Period: 1846-1851Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
#524Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.
#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks. Standaard Uitgeverij tussen 1983 en 1998. Nummers 194-198, 198-234, 236-237, 239-240, 242-243, 245, 256, 258. Evenals De Gekalibreerde Kwibus. 1981. 51 stuks goede staat.
Suske and Wiske. Red series. Standard Publisher between 1983 and 1998. Numbers 194-198, 198-234, 236-237, 239-240, 242-243, 245, 256, 258. As well as De Calibrated Kwibus. 1981. 51 pieces in good condition.No longer availableEstimate: € 50 / 55 -
#216Een laat 18e, vroeg 19e eeuwse Georgian Pembroke drop leaf table op wieltjes met 1 lade.
A late 18th, early 19th century Georgian Pembroke drop leaf table on wheels with 1 drawer.No longer availableDim. 72 x 114 x 99 cmEstimate: € 200 / 300 -
#296Een mahoniehouten secretaire met klapdeur en 3 laden.
A mahogany secretaire with folding door and 3 drawers.No longer availableDim. 96 x 75 x 42 cmEstimate: € 40 / 60