Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bloemstilleven in steengoeden kruik.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
G. Wauters

“Bloemstilleven in steengoeden kruik.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Flower still life in stoneware jug.” Oil on canvas. Signed.
Dim. 50 x 40 cm
SKU: 2706230029.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #29
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #588

    Een modern wit glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.

    A modern white glass vase with 4 floors in cylindrical shape.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #453

    Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.

    A large Chinese porcelain ointment jar with a multi-coloured decoration of blossoms. With wooden base.
    No longer available
    Dim. Ø 27.5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #445

    Een antiek massief Engelse commode, 5 laden met messing handvatten.

    An antique solid English chest of drawers, 5 drawers with brass handles.
    No longer available
    Dim. 81 x 187 x 42 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #472
    Oju Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De audiëntie.” Japanse eind 19de eeuwse houtdruk op papier. Met Minamoto Yorimitsu.

    “The Audience.” Japanese late 19th century woodcut on paper. With Minamoto Yorimitsu.
    No longer available
    Dim. (35 x 24) x 3
    Estimate: € 200 / 240
  • #322
    Period: 1846-1851

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #524

    Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.

    6 celebrity photos with probably hand written signatures.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #504

    ‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.

    'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #637
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. Rode reeks. Standaard Uitgeverij tussen 1983 en 1998. Nummers 194-198, 198-234, 236-237, 239-240, 242-243, 245, 256, 258. Evenals De Gekalibreerde Kwibus. 1981. 51 stuks goede staat.

    Suske and Wiske. Red series. Standard Publisher between 1983 and 1998. Numbers 194-198, 198-234, 236-237, 239-240, 242-243, 245, 256, 258. As well as De Calibrated Kwibus. 1981. 51 pieces in good condition.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 55
  • #216

    Een laat 18e, vroeg 19e eeuwse Georgian Pembroke drop leaf table op wieltjes met 1 lade.

    A late 18th, early 19th century Georgian Pembroke drop leaf table on wheels with 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 72 x 114 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #411

    Een limonadekan van glas en verzilverd metaal en gemerkt WMF.

    A lemonade jug, glass and silver plated and marked WMF.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #296

    Een mahoniehouten secretaire met klapdeur en 3 laden.

    A mahogany secretaire with folding door and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 96 x 75 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More