#136Nicole Halsberghe
“Portrait masculin cinghalais”. Lithographie en couleurs. Signée au crayon.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 19 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#34Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 31 x 35 cmEstimate: € 35/50 -
#114Leonard
#161
Een schildering op zijde met vogel op tak, met opschrift.
#186Alfons Van BeurdenPeriod: 1878-1961
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#67L. Pulmans
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#42A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#12
“Dorpszicht”. Een Kleurenlithografie. Gesigneerd.
#32
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
#166P. Mossay
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#132Dagmar Lampe
“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#84Y. Dereume
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120