#256
Een presenteerschaal met vakverdeling in Arabisch Chinees porselein .
#249
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
A large copper casserole with lid and a red copper kettle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#141
“Clown mit Kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigeerd.
“Visser bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Fisherman by Night". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 59 x 46cmEstimate: € 35/45 -
#174P. Duval
Een lot van 2 vergulde kaders gelabelled “P Duval”.
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
#39
Een verguld ijzeren hallamp.
#290
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#166
Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
#243Goebel, Germany
Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Four figurines of multi-coloured biscuit from the MI Hummel series. Marked at the bottom. All damaged.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#229
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120/200