Other lots in this auction
-
#654Raphaël DuboisPeriod: 1888 - 1960“Le Meyboom 1945”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 7/12 buiten de plaat.
Le Meyboom 1945. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/12 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 25 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653Een gevarieerd lot tin, bestaande uit schaaltjes, kommen, kandelaars, vazen, enz. XVIIe, XIXe en XXe eeuw.
Un lot d'étain varié, composé de plats, bols, bougeoirs, vases, etc. XVIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#2Een prent uit Le Journal des Dames met jurken in stof en kant. Met opdracht en ingelijst achter glas. Evenals een plaat van “La Mode Illustrée”.
Une estampe du Journal des Dames avec des robes en tissu et dentelle. Avec dédicace et encadrée sous verre. Ainsi qu'une planche de La Mode Illustrée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 25 / 30 -
#340Vijf Congolese doeken en patchworks, waarvan twee lange panden (290 x 60 en 214 x 64 cm) versierd met schelpjes.
Cinq tissus et patchworks congolais, dont deux longs panneaux (290 x 60 et 214 x 64 cm) décorés de coquillages.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#588Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Tijdperk Napoleon III. Gemerkt.
Un service à café et thé quatre pièces en métal argenté. Epoque Napoléon III. Avec poinçon.No longer availableEstimate: € 65 / 85 -
#207Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf champagnefluiten (één met schilfer), twaalf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en zes borrelglaasjes (één met barstje).
Un ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne (une avec éclat), douze verres à eau, douze verres à vin rouge, onze verres à vin blanc et six verres à liqueur (un avec cheveu).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#528Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75 / 100 -
#149Willem Van Aerden“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Mère et enfant. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 109 x 62 cmEstimate: € 90 / 110 -
#217Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, waarbij één van zamak, één van tin, één van gepolychromeerd metaal/ kunststof, één smeedijzeren en één gebeeldhouwd houten.
Un lot de cinq crucifix différents, un en alliage de zinc, un en étain, un en métal polychrome/plastique, un en fer forgé et un en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#525Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#330Een geborduurd Kasjmier tafelkleedje met een botehmotief rond een centraal medaillon. Iran, omstreeks 1900.
Une nappe en cachemire brodée d'un motif boteh autour d'un médaillon central. Iran, vers 1900.No longer availableDim. 120 x 92 cmEstimate: € 350 / 400 -
#544Een Chinees meubeltje met twaalf kleine laden.
Un meuble chinois avec douze petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80 / 100

