#24Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.
#59“De zondeval”. Een achterglasschildering.
#153Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.
#271“Collage”. Gemengde techniek op paneel. Zonder signatuur.
#46Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
#172Jaky Lefrançois“Uil” & “Bassethond”. Twee kleurpotloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd.
Hibou et Basset . Deux dessins au crayon de couleur sur papier. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#137Ogata GekkoPeriod: 1859-1920“De snoeiers”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Slechte staat.
”Les découpeurs.” Une gravure sur bois. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 21,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#150Een messingen jardinière.
#189Lladro“Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.
#143Een houten kaartendoosje met plaquettes in Emaux de Limoges.
#183“Antverpia.” Kleurengravure.
Antverpia . Gravure couleur.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 52 cmEstimate: € 30 / 50