Other lots by Ost
Similar lots by type
-
#654“Portret”. Een schets op papier. In XVIIe eeuws gesculpteerd kader.
“Portrait”. Croquis sur papier. Dans un cadre sculpté du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 25 (met kader)Estimate: € 200 / 300 -
#332Louis Clesse“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#472“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#162“Bomen”. Een pasteltekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
“Arbres”. Pastel. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33x 29 cmEstimate: € 150 / 180 -
#484S. Bervoets“Naakten aan het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nus au bord de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#374Anto Carte“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Een kleurenlitho. gesigneerd binnen de plaat.
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Litho en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#142Lode De Maeyer“Stilleven met bloemen”. Gesigneerd Lod.
“Nature morte aux fleurs”. Signée Lod.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Bloemenvaas”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Vase aux fleurs”. Fusain et aquarelle sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 56 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#732“Futuristische compositie”. Aquarel op zwart papier. Zonder signatuur.
“Composition futuriste”. Aquarelle sur papier noir. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Stilleven met fruit”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#29“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#134Edgard FarasynKoeien in de wei. Gemengde techniek op papier.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Katje”. Een potloodtekening met een gedichtje. Gesigneerd en gedateerd Kerstmis, 1946.
“Petit chat”. Dessin au crayon avec poème. Signé et daté Noël 1946.No longer availableDim. 9,5 x 8,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22George Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966“Bij de schoenmaakster”. Een ingekleurde inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Chez la cordonnière”. Dessin à l’encre coloré sur papier. Signé.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#409Théophile Nicolet“Landschap met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#449Frans Masereel“Personages bij een boom”. Een inkttekening. Gemonogrammeerd.
“Personnages devant un arbre. Dessin à l’encre. Monogrammé.No longer availableDim. 6 x 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#534Lambert Laureys“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#209Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Kapelletje”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Petite chapelle”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#34M. Wimmer“Friedrich Bahnhof Berlijn”. Aquarel. Gesigneerd.
“Friedrich Bahnhof Berlin”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#489Maurice Wyckaert“Abstract werk” Een lithografie. Getekend en gedateerd ‘80 en genummerd op 40 exemplaren buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée et datée ‘80 et numérotée sur 40 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292Alfons Van Beurden“Schepen”. Houtskool en aquarel op papier. Draagt een handtekening: Van Beurden
“Bateaux”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Van Beurden.No longer availableDim. 32 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#144“Na de jacht”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
“Après la chasse”. Pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 42 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#499“Moederschap”. Een lithografie. Artiestenproef. Naar Pablo Picasso.
“Maternité”. Lithographie. Epreuve d’artiste. D’après Pablo Picasso.No longer availableDim. 50 x 39,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#694Henri Waumans“Jezuspoort te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Jezuspoort à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#41Een huisaltaartje met beeldjes, bloemen en attributen. XIXe eeuwse volkskunst.
Petit autel de maison aux statuettes, fleurs et attributs. Art folklorique XIXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 150 -
#33Een klein houten geldkoffertje. Onderaan gesigneerd ‘Julien Zwanepoel’.
Petit coffre à monnaies en bois. Marque sous la base: Julien Zwanepoel.No longer availableDim. l: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#17“Napoleon”. Een beeldje van meerkleurig porselein.
“Napoléon”. Statuette en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171“Meisje met kruik”. Een beeld van met brons bekleed gips. Herstelling aan de nek.
“Fille à la cruche”. Sculpture en plâtre bronzé. Réparation au cou.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49“Dame aan zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“Femme à la mer”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 12 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#548“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40 / 50 -
#118Een bronzen kandelaar met drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.
Candélabre en bronze à trois niveaux à huit lumières et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 180 / 220 -
#26Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble d’appoint en chêne à un tiroir.No longer availableDim. 43 x 65 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#606Een tweeledige vitrinekast met bovenaan drie deuren met in facet geslepen glas en onderaan twee laden en twee deuren.
Une vitrine en deux parties: le dessus à trois portes à verre taillé en facette, le dessous à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200 / 240 -
#192Karel Ooms“Damesfiguren”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1870.
“Femmes”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1870.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#611O. Mulkens‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#785Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.
Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 30 / 50

