#194Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918“Griekse kop”, een églomisé. Er worden aan toegevoegd: Jules Van Ael (1912-1997) “Knotwilgen”. Ets, gesigneerd en genummerd 61/100 buiten de plaat. Jan Wouters (1908) “Vrouwenhoofd”. Ets, gesigneerd en gedateerd ‘95 en met opdracht “aan Mariette en Valentijn” binnen de plaat. Ingelijst.
“Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#181Personages naar Goya. Aquatint.
#40“Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 20 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#169Alex HuybrechtsEen paar litho’s getekend buiten de plaat.
#149“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 30 -
#9KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.No longer availableOnline onlyDim. 165 x 45 cmEstimate: € 100 / 140