#323“Santa María van Columbus.” Modelschip in hout, vroeg 20ste eeuw.
"Santa María by Columbus." Model ship in wood, early 20th century.No longer availableDim. 82 x 84 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294“Stilleven met fruit”. Olieverfschilderij op doek. Onleesbaar gesigneerd
Still life with fruit. Oil painting on canvas. Signature illegible.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#398Een paar elegante Chinese porseleinen vazen, monochroom oranje gekleurd. Onderaan gemerkt. Eén oorring hersteld.
#111“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#463Een Oosterse bronzen vis.
An oriental bronze fish.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#433Een Canon A-1, met een FD 50mm 1:1.4, en Sigma Zoom-K II 1:4.5 70 - 210 mm.
#82Davey Randall“Le Moulin Rouge, Parijs”. Olieverf op doek, gesigneerd Davey Randall. 1887-1964
#452“Zittend naakt”. Moderne compositie.
"Sitting nude". Modern composition.No longer availableDim. 100 x 73 cmEstimate: € 100 / 120