Similar lots by type
-
#388CapodimonteTwee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.
Deux vases couverts de style Sèvres avec décor imprimé en cartouche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#731Lot bestaande uit twee borden van blauw en wit porselein, het ene versierd met een bloeiende struik en bamboe, het andere met bloementuilen. Beide met een barst in het plat. Verder een grote, hielloze blauw en witte schotel met een landschapsdecor, zwaar beschadigd. Alles China, tijdperk Qinglong.
Lot comprenant deux assiettes en porcelaine bleue et blanche, l’une décorée d’arbustes fleuries et de bambou, l’autre aux bouquets de fleurs. Les deux avec cheveu dans le creux. Ainsi qu’un plat en porcelaine bleue et blanche sans talon, très abîmé. Les trois Chine, époque Qinglong.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#371Een dessertservies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en geajoureerde rand, bestaande uit drie taza’s en tweeëntwintig borden. Gemerkt met een bekroonde D.
Service à dessert en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main. Ailes percées. Comprenant trois plat sur piédouche et vingt-deux assiettes. Marque avec D couronné.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#697Een vierkante cachepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor op gele fond.
Cache-pot carré en porcelaine de Chine décoré de fleurs polychromes sur fond jaune.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#402Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.
Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#604MeissenEen paar porseleinen borden met een meerkleurig handgeschilderd decor en vergulde details. Achteraan gemerkt. XIXde eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine à décor polychrome peint à la main aux détails dorés. Marque aux epées au verso. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#183Een siervaas van blauw en verguld porselein in de geest van Sèvres met een gedeeltelijk handgeschilderd decor van een landschap en een romantisch tafereel naar Boucher.
Vase décoratif en porcelaine bleue et blanche dans le goût de Sèvres. Décor d’un paysage et d’une scène romantique d’après Boucher partiellement peint à la main.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#548Een balustervaas van meerkleurig porselein naar het famille rose porselein met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine polychrome d’après la famille rose décoré de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#508Een theeservies van Chinees porselein met personages in het decor. XXste eeuw.
Service à thé en porcelaine de Chine décoré de personnages. XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#765Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.
Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 130 / 150 -
#720Een Chinese halsvaas van celadonporselein, gemonteerd als lamp en versierd met een een hagedis op de buik.
Vase à long col en porcelaine céladon de Chine monté en lampe et décoré d’un lézard sur la panse.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#727Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#82Een koffieserviesje van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, suikerpot, een schaal en zes kopjes met onderschoteltjes. Kleine haarscheurtjes en één restauratie. Tijdperk Louis-Philippe.
Petit service à café en porcelaine polychrome et doré comprenant une cafetière, un pot à lait, une théière, un sucrier, un plat et six tasses et soucoupes. Petits cheveux et une restauration. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#715Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#135Omega Seamaster DevilleEen automatisch herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Montre homme automatique en acier inoxydable et à bracelet en cuir. Dans la boite d’origine.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#438Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#496Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#728Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#738Coupe van Saksisch porselein, gedragen door putti. Onderaan gemerkt Von Schierholz.
Coupe en porcelaine de Saxe portée par quatre putti dansant. Marque sous la base: Von Schierholz.No longer availableDim. Ø 26,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#210Omega Seamaster QuartzEen herenhorloge van roestvrij staal.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#747Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#213Een serie van dertien porseleinen kruiden- en specerijenpotten. Onderaan gemerkt. Frans werk. Met houten muurrekje.
Suite de treize pots aux herbes et épices. Marque française sous la base. Avec étagère en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#351Een pique-fleurs van bruinkleurig glas met verzilverd montuur en een porseleinen vaasje met een gestileerd bloemendecor. Beide periode art deco.
Pique-fleurs en verre brun à monture argenté et un vase en porcelaine à décor de fleurs stylisées. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 32 / 40 -
#470Een kom van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Bol en porcelaine de Chine décoré en bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 90 / 100
Other lots in this auction
-
#737BergenEen tête-à-tête van polychroom plateel. Herstelling aan het theepotdeksel. Onderaan gemerkt.
Tête-a-tête en faïence polychrome. Réparation au couvercle de la théière. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#31Twee plaquettes: Eén van metaal met een afbeelding van een oorlogsschip en één van geel koper met opschrift ‘Yzer, 1914’.
Deux plaquettes: l’une en métal représentant un bateau de guerre et une en cuivre jaune inscrite “Yzer, 1914”.No longer availableEstimate: € 32 / 40 -
#646Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#150Een 18 karaats geel gouden XIXde eeuwse hanger met bijpassende oorbellen bezet met parels en porselein plaquettes.
Pendentif en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertis de perles et de plaquettes en porcelaine décorées de scènes romantiques. XIXe siècle.No longer availableDim. bruto: 27,71 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#510Een lange bontmantel van nerts. Maat 44.
Long manteau en fourrure de vison. Taille 44.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#770Een weegschaal met koperen schalen en toebehoren. XIXe eeuw.
Bascule aux coupes en cuivre et aux attributs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#557Avi Kenan“Vechtende stier”. Een beeld van brons met tweekleurig patina. Getekend en genummerd 12/25.
“Taureau attaquant”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée et numérotée 12/25.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#26Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#507Een dekselpot van blauw en wit porselein met personages in het decor.
Pot couvert en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#447OrreforsEen schaal van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#59Een geëmailleerde plaquette van Limoges naar een schilderij van Fragonard.
Plaquette en émail de Limoges d’après un tableaux de Fragonard.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#201CartierEen karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.
Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 150 / 200

