Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bomen”. Paar houtskooltekeningen op papier. Gesigneerd. Ingelijst.
Valentijn De Waele
Period: °Hamme 1918

“Bomen”. Paar houtskooltekeningen op papier. Gesigneerd. Ingelijst.

“Arbres”. Paire de dessin en fusain sur papier. Signés. Encadrés.
Online only
Dim. 22 x 30 cm
SKU: 0104190223.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #223
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Waele

  • #194
    Valentijn De Waele
    Period: °Hamme 1918

    “Griekse kop”, een églomisé. Er worden aan toegevoegd: Jules Van Ael (1912-1997) “Knotwilgen”. Ets, gesigneerd en genummerd 61/100 buiten de plaat. Jan Wouters (1908) “Vrouwenhoofd”. Ets, gesigneerd en gedateerd ‘95 en met opdracht “aan Mariette en Valentijn” binnen de plaat. Ingelijst.

    “Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 30

Other lots in this auction

  • #17

    Een tuinvaas van groen gepatineerd gietijzer. Onderdelen los.

    Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #269

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #176
    R. Brogniet

    “Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #155

    Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.

    Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #181

    Personages naar Goya. Aquatint.

    Personnages d’après Goya. Aquatinte.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #211
    Duclos & Wicar

    “Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.

    “Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #170

    “Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

    “Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203
    Jos Pas

    “De beek. Winterlandschap”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/75 buiten de plaat.

    “Le ruisseau en hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 75/75 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #113
    Hohner

    Een ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #324
    Akai AP-Q310

    Een automatische direct aangedreven platenspeler met quartz lock. Werkende staat. Verkleuring door plakband. Cinch (tulip) output.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #206

    “Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.

    “Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228
    J. Andries

    “Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.

    “Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More