Similar lots by type
-
#240“Compositie met podium”. Gemengde techniek op papier.
"Composition with stage". Mixed media on paper. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#249K. Cornet“Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#255Oscar Lippens“Park Otterlo”. Aquarel. Gesigneerd.
"Park Otterlo." Watercolor. Signed. -
#253M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Cows in the meadow". Oil on canvas. Signed and dated '57. -
#246Raymond Jean BizetPeriod: 1922-2015‘Zichten op de kerktoren’. Een paar olieverfschilderijen op paneel, getekend; R. J. Bizet.
‘Views of the church tower’. A pair of oil paintings on panel, signed; R. J. Bizet. -
#224“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#252‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.
‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner. -
#251“Beekje in de winter”. Olieverf op paneel. Sporen van handtekening.
"Stream in Winter". Oil on panel. Traces of signature. -
#242Ria Picco-Rückert“Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951. -
#207Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly. -
#254F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#218Door Tirry“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#202Van Leemput‘Langgevelhoeve’, een impasto gezet oliverfschilderij op doek. Getekend Van Leemput.
'Long facade farm', an impasto oil painting on canvas. Signed by Van Leemput. -
#205Max Weiler“Binnenhof Hotel”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Binnenhof Hotel". Mixed media. Signed and dated 1997. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#239J. Dortevelle“Zuiders terras”. Aquarel. Gesigneerd.
"Southern terrace." Watercolor. Signed.
Other lots in this auction
-
#6Twee bolvormige dekselvaasjes van meerkleurig Chinees porselein. Met een decor van bloemen en insecten.
Two globular lidded vases made of multi-colored Chinese porcelain. Decorated with flowers and insects. -
#18‘Spelende kindjes’, een beeldje van meerkleurig biscuit te gebruiken als vaasje. Draagt onderaan een merkteken.
'Playing children', a figurine made of multicolored biscuit porcelain that can be used as a small vase. Bears a mark on the bottom. -
#82Een paar bronzen vijzels.
A pair of bronze mortars. -
#335F.T.Een druiventonnetje met onderschaal en likeurset in Vlaams aardewerk. ‘Belgium 126’. Met zes ‘glaasjes’ waarvan één gebroken.
A grape barrel with undersaucer and liqueur set in Flemish earthenware. 'Belgium 126'. With six 'glasses', one of which is broken. -
#101Een vintage Christian Dior bril, frame Germany, no 2076 30 55 - 19.
A vintage Christian Dior glasses, frame Germany, no 2076 30 55 - 19. -
#128‘Hoevezicht’, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
‘Hoevezicht’, watercolor on paper. Signed illegibly. -
#138OnkyoEen speaker set met subwoofer en bluetooth ontvanger, Onkyo LS3100(B). Compleet met originele verpakking.
A speaker set with subwoofer and bluetooth receiver, Onkyo LS3100(B). Complete with original packaging. -
#94Een lot oude postkaarten met justitie en gerechtsgebouwen als onderwerp. Op kaarten verlijmd.
A lot of old postcards featuring justice and courthouses as subject. Cards glued onto paper. -
#21Burroughs“Burroughs Ten Key”, een vintage elektrische rekenmachine uit 1955, met originele afdekhoes en bijhorende rollen.
"Burroughs Ten Key", a vintage electric calculator from 1955, with original cover and accompanying rolls. -
#48Een lot oude aandelen waaronder: Industrielle et Pastorale Belge-Sud-Américaine, Tramways en Hongrie, Les Produits de Mayombe, La Mutualité Coloniale & IndustrielleCanal Océanique de Panama, Tramways de Buenos Ayres, La Commerciale Anversoise du Congo, .....
A lot of old stocks including: Industrielle et Pastorale Belge-Sud-Américaine, Tramways in Hungary, Les Produits de Mayombe, La Mutualité Coloniale & Industrielle, Canal Océanique de Panama, Tramways in Buenos Ayres, La Commerciale Anversoise du Congo... -
#97Een retro design lamp, verchroomd staal en plexiglas, naar de jaren 60/70 van de vorige eeuw.
A retro design lamp, chromed steel and plexiglass, from the 1960s/70s. -
#280Een mechanisch Oosters tapijt.
A mechanical Oriental carpet.

