Bomengroep. Grafiet op paneel. Getekend; Klever, 1903.
Yuliy Yulevich Klever

Tree group. Graphite on panel. Signed; Klever, 1903.
Dim. 40/30 cm
SKU: 2904250169.
Categories: Paneel, Tekening.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #169
Estimate: € 250 / 350

  • #494
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.

    "Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Ed. Valk
    Period: 1974

    ‘Liggend naakt’, pentekening in Chinese inkt. Getekend linksonder; Valk, juli ‘74.

    ‘Reclining nude’, pen drawing in Chinese ink. Signed lower left; Valk, July ‘74.
    Dim. 48/59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #332
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    Landschapje, olie op doek. Verkleefd op paneel. Getekend A. De Laet.

    Landscape painting, oil on canvas. Glued to panel. Signed A. De Laet.
    Dim. 25/34.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #4

    Set van twee gereproduceerde tekeningen naar de molen van Boechout n het gemeentehuis. Met certificaat.

    Set of two reproduced drawings of the Boechout mill in the town hall. With certificate.
    Dim. 33/22 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #504
    Jozef (Jef) Gastmans (Antoon)

    “Waterdraagster”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Antoon en gedateerd 1963.

    "Water carrier", mixed media on paper, signed Antoon and dated 1963.
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #369
    Jules Van Ael
    Period: 1912-1997

    ‘De verloren zoon’. Gemengde techniek, getekend J. Van Ael.

    'The Prodigal Son'. Mixed media, signed J. Van Ael.
    Dim. 105/140 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #49
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘Keukentafereel’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend rechtsonder; Rom. Malfliet.

    ‘Kitchen scene’. Oil paint on panel. Signed lower right; Rom. Malfliet.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    Bloemenvaas. Olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    Flower vase. Oil on panel. Signed; L. Jordaens.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544
    Ed. Valk

    ‘Zittende vrouw’, pentekening in Chinese inkt. Getekend rechts in het werk; Valk, december ‘74.

    'Sitting woman', ink drawing in Chinese ink. Signed on the right in the artwork; Valk, December '74.
    Dim. 48/59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #549
    Period: 1977

    Tekening in gemende techniek. Gewassen inkt en monoprint. Onleesbaar getekend en gedateerd 1977.

    Drawing in mixed technique. Washed ink and monoprint. Illegibly signed and dated 1977.
    Dim. 35/26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Zicht vanuit de tuin van de schilder. Olieverf op paneel, getekend Rom. Malfliet. Lichte schade rechtsonder aan het paneel.

    View from the painter's garden. Oil on panel, signed Rom. Malfliet. Slight damage on the lower right corner of the panel.
    Dim. 50/58 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #154
    Jan Jacob SPOHLER
    Period: 1811-1879

    ‘Schaatsers op een bevroren vaart’. Olieverf op paneel, linksonder getekend; Spohler.

    'Skaters on a frozen canal'. Oil on panel, signed lower left; Spohler.
    Dim. 25.5/20 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #309
    Frans Luyckx

    “Staand naakt”, een tekening, sanguine op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Standing nude", a drawing, sanguine on paper, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #499
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Kaartspelers’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend linksonder; R. Malfliet.

    'The Card Players'. Oil on panel. Signed lower left; R. Malfliet.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #502

    "Portrait of an African Woman". Pastel on paper. Signed illegibly.
    Dim. 45 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #384
    Camille Hilaire

    Kapel aan het water. Olieverf op schilderspaneel. Getekend Hilaire. Toegeschreven aan Camille Hilaire.

    Chapel by the water. Oil on panel. Signed Hilaire. Attributed to Camille Hilaire.
    Dim. 27/52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #364
    Stephan Balkenhol
    Period: 2008

    Portret. Houtsnede, originele ongebruikte drukplaat. Getekend Stephan Balkenhol, 2008.

    Portrait. Woodcut, original unused printing plate. Signed by Stephan Balkenhol, 2008.
    Dim. 39.5/40 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #152
    Jan Jacob SPOHLER
    Period: 1811-1879

    ‘Molens aan het water’. Olieverf op paneel, linksonder getekend; Spohler. Zichtbare schade aan het paneel.

    'Mills by the Water'. Oil on panel, signed lower left; Spohler. Visible damage to the panel.
    Dim. 25.5/20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #352
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Herfststorm’. Olieverf op paneel. Getekend; Jordaens ‘63.

    'Autumn Storm.' Oil on panel. Signed; Jordaens '63.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #284
    Henri van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    ‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.
    Dim. 38/31.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #559

    “Sint Gummariskerk te Lier”, een tekening, potlood en gouache op paneel, niet gesigneerd.

    "Saint Gummarus Church in Lier," a drawing, pencil and gouache on panel, not signed.
    Dim. 39 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #532
    Juliaan Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Tussen de bomen”, een tekening, kleurpotlood op papier, gesigneerd Severin.

    "Among the trees", a drawing, colored pencil on paper, signed by Severin.
    Dim. 38 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #89

    ‘Waterplanten’. Olieverf op paneel. Abstract impressionistisch werk, getekend rechtsboven; Prepoir.

    'Water plants'. Oil on panel. Abstract impressionist work, signed top right; Prepoir.
    Dim. 70/52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #394
    Jozef Pitters
    Period: 1877-1957

    ‘Fjord’, olieverf op paneel. Getekend; Josef PITTERS.

    ‘Fjord’, oil on panel. Signed; Josef PITTERS.
    Dim. 47/61 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #166

    Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deuren boven en onderaan 3 laden.

    A wooden secretary display cabinet. 2 doors above and 3 drawers below.
    Dim. H 192, B 98, D 53 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #362
    Jaguar

    Stuurwiel, radiatorrooster en attributen van een oude wagen.

    Steering wheel, radiator grille, and accessories from an old car.
    Dim. 110 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #312
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    ‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".

    'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".
    Dim. 43/54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #95
    Rochas Paris Swiss Made

    Een vergulde roestvrij stalen dameshorloge bezet met kleine diamantjes In originele doos en met certificaat..

    A gilded stainless steel women's watch set with small diamonds. In original box with certificate.
    Estimate: € 300 / 400
  • #83

    Antiek tweeloops percussiejachtgeweer.

    Antique double-barreled percussion hunting gun.
    Dim. Lengte 126 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #50
    Emile Pequignet Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    A stainless steel ladies watch.
    Estimate: € 100 / 150
  • #157

    Japanse legermotor, met vuureffect. Opwindbaar vintage speelgoed met vuursteentje. In prachtige vintage staat.

    Japanese military motorcycle, with firing effect. Wind-up vintage toy with flint. In beautiful vintage condition.
    Dim. Lengte 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #32

    Een massief houten tafel, verlengbaar, met gesculpteerde delen en een glazen beschermblad.

    A solid wood table, extendable, with sculpted parts and a glass protective top.
    Dim. 78 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #3

    “Murex Ramosus”, een grote decoratieve zeeschelp.

    "Murex Ramosus", a large decorative sea shell.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #165

    Een parelhalssnoer in verschillend getinte beige barokparels.

    A pearl necklace of various colors of beige baroque pearls.
    Dim. L: 27 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #445
    Gaetano sciolari

    Een vintage luchter in verchroomd metaal, 3 lichtpunten, Gaetano Sciolari. Medio jaren 60.

    A vintage chrome-plated metal chandelier, 3 light points, Gaetano Sciolari. From the mid-1960s.
    Dim. Hoogte 51.5, Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 100

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00