Bomengroep. Grafiet op paneel. Getekend; Klever, 1903.
Yuliy Yulevich Klever

Tree group. Graphite on panel. Signed; Klever, 1903.
Dim. 40/30 cm
SKU: 2904250169.
Categories: Paneel, Tekening.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #169
Estimate: € 250 / 350

  • #364
    Stephan Balkenhol
    Period: 2008

    Portret. Houtsnede, originele ongebruikte drukplaat. Getekend Stephan Balkenhol, 2008.

    Portrait. Woodcut, original unused printing plate. Signed by Stephan Balkenhol, 2008.
    Dim. 39.5/40 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #409
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    Bloemenvaas. Olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    Flower vase. Oil on panel. Signed; L. Jordaens.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #394
    Jozef Pitters
    Period: 1877-1957

    ‘Fjord’, olieverf op paneel. Getekend; Josef PITTERS.

    ‘Fjord’, oil on panel. Signed; Josef PITTERS.
    Dim. 47/61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #332
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    Landschapje, olie op doek. Verkleefd op paneel. Getekend A. De Laet.

    Landscape painting, oil on canvas. Glued to panel. Signed A. De Laet.
    Dim. 25/34.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #384
    Camille Hilaire

    Kapel aan het water. Olieverf op schilderspaneel. Getekend Hilaire. Toegeschreven aan Camille Hilaire.

    Chapel by the water. Oil on panel. Signed Hilaire. Attributed to Camille Hilaire.
    Dim. 27/52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #309
    Frans Luyckx

    “Staand naakt”, een tekening, sanguine op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Standing nude", a drawing, sanguine on paper, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532
    Juliaan Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Tussen de bomen”, een tekening, kleurpotlood op papier, gesigneerd Severin.

    "Among the trees", a drawing, colored pencil on paper, signed by Severin.
    Dim. 38 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Ed. Valk
    Period: 1974

    ‘Liggend naakt’, pentekening in Chinese inkt. Getekend linksonder; Valk, juli ‘74.

    ‘Reclining nude’, pen drawing in Chinese ink. Signed lower left; Valk, July ‘74.
    Dim. 48/59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #549
    Period: 1977

    Tekening in gemende techniek. Gewassen inkt en monoprint. Onleesbaar getekend en gedateerd 1977.

    Drawing in mixed technique. Washed ink and monoprint. Illegibly signed and dated 1977.
    Dim. 35/26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #559

    “Sint Gummariskerk te Lier”, een tekening, potlood en gouache op paneel, niet gesigneerd.

    "Saint Gummarus Church in Lier," a drawing, pencil and gouache on panel, not signed.
    Dim. 39 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    Henri van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    ‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.
    Dim. 38/31.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #152
    Jan Jacob SPOHLER
    Period: 1811-1879

    ‘Molens aan het water’. Olieverf op paneel, linksonder getekend; Spohler. Zichtbare schade aan het paneel.

    'Mills by the Water'. Oil on panel, signed lower left; Spohler. Visible damage to the panel.
    Dim. 25.5/20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #502

    "Portrait of an African Woman". Pastel on paper. Signed illegibly.
    Dim. 45 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #464
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Zicht vanuit de tuin van de schilder. Olieverf op paneel, getekend Rom. Malfliet. Lichte schade rechtsonder aan het paneel.

    View from the painter's garden. Oil on panel, signed Rom. Malfliet. Slight damage on the lower right corner of the panel.
    Dim. 50/58 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #499
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Kaartspelers’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend linksonder; R. Malfliet.

    'The Card Players'. Oil on panel. Signed lower left; R. Malfliet.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #4

    Set van twee gereproduceerde tekeningen naar de molen van Boechout n het gemeentehuis. Met certificaat.

    Set of two reproduced drawings of the Boechout mill in the town hall. With certificate.
    Dim. 33/22 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #89

    ‘Waterplanten’. Olieverf op paneel. Abstract impressionistisch werk, getekend rechtsboven; Prepoir.

    'Water plants'. Oil on panel. Abstract impressionist work, signed top right; Prepoir.
    Dim. 70/52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Jan Jacob SPOHLER
    Period: 1811-1879

    ‘Schaatsers op een bevroren vaart’. Olieverf op paneel, linksonder getekend; Spohler.

    'Skaters on a frozen canal'. Oil on panel, signed lower left; Spohler.
    Dim. 25.5/20 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #504
    Jozef (Jef) Gastmans (Antoon)

    “Waterdraagster”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Antoon en gedateerd 1963.

    "Water carrier", mixed media on paper, signed Antoon and dated 1963.
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544
    Ed. Valk

    ‘Zittende vrouw’, pentekening in Chinese inkt. Getekend rechts in het werk; Valk, december ‘74.

    'Sitting woman', ink drawing in Chinese ink. Signed on the right in the artwork; Valk, December '74.
    Dim. 48/59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #352
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Herfststorm’. Olieverf op paneel. Getekend; Jordaens ‘63.

    'Autumn Storm.' Oil on panel. Signed; Jordaens '63.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #369
    Jules Van Ael
    Period: 1912-1997

    ‘De verloren zoon’. Gemengde techniek, getekend J. Van Ael.

    'The Prodigal Son'. Mixed media, signed J. Van Ael.
    Dim. 105/140 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #494
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.

    "Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘Keukentafereel’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend rechtsonder; Rom. Malfliet.

    ‘Kitchen scene’. Oil paint on panel. Signed lower right; Rom. Malfliet.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #219

    Klassieke commode met marmeren blad. Vier laden.

    Classic chest of drawers with marble top. Four drawers.
    Dim. H 105, B 112, D 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #463

    Een lot van 6 toeristische affiches voor Helvea, Spanje 1995.

    A lot of 6 tourist posters for Helvea, Spain. 1995.
    Estimate: € 30 / 50
  • #26

    Barkastje in landelijke stijl. Vier deuren en twee laden. Met uitschuifbaar blad.

    Country-style bar cabinet. Four doors and two drawers. With extendable top.
    Dim. H 152, B 75, D 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #330

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een camee en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een parel.

    An 18 kt yellow gold pendant set with a cameo and rubies with a total weight of approximately 0.20 ct. and a pearl.
    Dim. 15,50 g 6 x 3,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #568

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt, centraal slijtage.

    A hand-knotted Bidjar carpet, central wear.
    Dim. 204 x 138 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45

    Een 18 kt geelgouden schakelarmband bezet met saffier en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    An 18 kt yellow gold link bracelet set with sapphire and amethyst totaling approximately 2 ct.
    Dim. 17,55 g L: 18,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #335

    Kunstobject door Francois Blommaerts. Getuft tapijt op halfronde marmeren basis.

    Art object by Francois Blommaerts. Tufted carpet on a semi-circular marble base.
    Dim. B 157, H 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #35
    Catina Qwartz Swiss Made

    Een vergulde roestvrij stalen dameshorloge.

    A gilt stainless steel ladies' watch.
    Estimate: € 100 / 150
  • #166

    Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deuren boven en onderaan 3 laden.

    A wooden secretary display cabinet. 2 doors above and 3 drawers below.
    Dim. H 192, B 98, D 53 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #432
    Roland Devolder

    ‘Zittende vrouw met ganzen’, ingekleurde ets/aquatint. Exemplaar van de kunstenaar. Getekend; Devolder R.

    'Sitting Woman with Geese', colored etching/aquatint. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 36/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    Een lot van 6 frontstafkaarten op papier uit Wereldoorlog I, waaronder 1 Franse en 1 Duitse met stempel.

    A lot of 6 World War I front military maps on paper, including 1 French, 1 German with stamp.
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #129
    Louis Marie De Schryver
    Period: 1862-1942

    Portret van een jonge vrouw met groene hoofddoek. Olieverf op doek. Getekend rechtsboven; De Schryver.

    Portrait of a young woman with a green headscarf. Oil on canvas. Signed top right; De Schryver.
    Dim. 33.5/25 cm
    Estimate: € 300 / 400

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00