Other lots by Malfliet
-
#125Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Winter”. Een gekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 3/50 buiten de plaat.
"Hiver". Une gravure colorée. Signée et numérotée 3/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#100Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rede van Antwerpen”. Litho, 29/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie « Rade d'Anvers », 29/100. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h28,5cm x b38cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#82
Een lot aardewerk en porselein met diverse sauskommen, een kan e.d. Met merken van Lunéville en andere.
Un lot de faïence et porcelaine avec diverses saucières, une cruche, etc. Avec des marques de Lunéville et autres.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60/80 -
#25
Twee paar miniaturen met romantische scènes naar de rococo.
Deux paires de miniatures aux scènes romantiques d'après le Rococo.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Estimate: € 25/35 -
#205
Een lot van drie stillevens. Paneel. Draagt handtekening.
Lot de trois natures mortes. Panneau. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 40 x 50 cm & 30 x 40 cm & 50 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#74
Een lot van vier kristallen vazen, waarvan één met rode kleur in het midden.
Lot de quatre vases en cristal dont un avec une couleur rouge au milieu.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/50 -
#187
“Napoleontische ridder.” Schilderij op board, in ovaal.
"Chevalier Napoléonien". Peinture sur carton, en ovale.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h23cm x b18cmEstimate: € 20/30 -
#257
Een fantasiezwaard met wandplaat.
Une épée fantaisie avec plaque murale.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 100 & 105 cmEstimate: € 20/30 -
#163Emiel Laskaris
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#242
Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#293
Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#118
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#215
Een spiegel met gesculpteerd houten lijst.
Un miroir avec un cadre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 75 x 49 cmEstimate: € 30/50