Similar lots by type
-
#26Serge
“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#100
“Ruïne aan het strand”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
« Ruine sur la plage ». Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 7,5 x 6,5 cmEstimate: € 30/40 -
#25E. De Lathauwer
“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
« Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#284Fiore
“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#234Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983
“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la bouteille. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 38 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#236René De BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#281
“Christus met de doornenkroon”. Olieverf op koper. Mogelijk XVIIIe eeuw.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Huile sur cuivre. Peut-être XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 10,5 x 8 cmEstimate: € 60/80 -
#34
Drie werken, bestaande uit: “Het rode masker” (40 x 30 cm), “Stilleven met “Fles en gepluimde Zwemvogel” (44 x 60 cm) en “Stilleven met bloemen, fruit en botermes” (50 x 40 cm). Olieverf op doek en paneel. Gesigneerd.
Trois œuvres, composées de : « Le masque rouge » (40 x 30 cm), « Nature morte avec « bouteille et oiseau nageur à plumes » (44 x 60 cm) et « Nature morte avec fleurs, fruits et couteau à beurre » (50 x 40cm). Huile sur toile et panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/60 -
#67Luce
“Compositie met bruin, goud en groen”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Ccomposition à l'or, au brun et au vert". Huile sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 15 cm x 7 cmEstimate: € 20/30 -
#131
Zes werken, bestaande uit vier landschappen met bomen (33 x 25cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm en 39 x 54 cm), “Een Kerkje” (29 x 39 cm) en “Het gat in de muur” (50 x 39 cm). Gemengde technieken. Gesigneerd.
Six oeuvres, composées de quatre paysages avec arbres (33 x 25 cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm et 39 x 54 cm), "Une église" (29 x 39 cm) et "Le trou dans le mur" ( 50 x 39 cm). Techniques mixtes. Signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 35/45 -
#27E. Wynants
“Portret van een meisje in het groen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une jeune fille en vert". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 64 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#65
“Twee mannen uit de 70’ties”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
« Deux hommes des années 70 ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 cm x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#20R.M. Preneel
“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforaties in het doek.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signée. Perforations dans la toile.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 37 cmEstimate: € 35/45 -
#159R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#74
“Engelen met instrumenten”. Olieverf op paneel. Twee reproducties.
« Des anges avec des instruments ». Peinture à l'huile sur panneau. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 47,5 cm x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#72A. Vansteenaeker
“Een poort.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Une porte." Olivier sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20 cm x 17 cmEstimate: € 20/25 -
#21Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Schade aan het doek.
"Portrait d'homme". Huile sur toile. Signé. Dommages à la toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#76Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Rivierlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#89Verbraeken
“Contour van een leeuwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Contour d'une lionne". Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 27 cm x 22 cmEstimate: € 35/50 -
#66P. Proest
“Driemaster op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Trois-mâts en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 16 cm x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#46B. Seys
“Hooistapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Meule de foin". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 45 cm x 35 cmEstimate: € 35/45 -
#79
“Koppel bij een ruïne”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Couple dans une ruine". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 18 cmEstimate: € 35/45 -
#142
“Reigers”. Een schildering op doek. Scheurtje rechts boven en opnieuw op te spannen. Draagt handtekening.
« Hérons ». Une peinture sur toile. Déchirure le haut à droite et à retendre. Porte la signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 62 x 43 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#133
Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.
Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13 & 21 cmEstimate: € 15/20 -
#139
Een lot van 62 oude Bijbeltaferelen op karton. Randschade.
Lot de 62 vieilles scènes bibliques sur carton. Dommages aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 100/160 -
#411
Een reeks van vier achtkantige borden van Chinees porselein met Japanse tuindecors. Omstreeks 1800. Enkele haarscheuren en lichte randschade.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22,5 cm -
#185
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableOnline onlyDim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15/25 -
#36
“Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.
« Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#245
Twee vintage vazen van geglazuurd Duits aardewerk.
Deux vases en poterie allemande émaillée vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. l: 97 cmEstimate: € 20/30 -
#98
Een paar gegivreerde glazen vazen met handgeschilderd landschapdecor. Lichte slijtage aan de rand (H. 27,5 cm), evenals een lelievormig glazen soliflorvaasje (H. 24,5 cm).
Une paire de vases en verre doré à décor de paysage peint à la main. Légères usures au bord (H. 27,5 cm), ainsi qu'un vase Soliflor en verre en forme de lys (H. 24,5 cm) .No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#235Lescrauwaet
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#297
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#220
Een kleine fishtank van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Petit aquarium en porcelaine de Canton polychrome et dorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#4
Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.
Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 13,5 x 8,5 cmEstimate: € 40/50