Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Borinage 1985”. Een foto. Gesigneerd.
Paul Szternfeld
Period: °1939

“Borinage 1985”. Een foto. Gesigneerd.

Borinage 1985 . Une photo. Signée.
Dim. 42 x 60 cm
SKU: 0202210449.
Auction day: 3 February 2021 19:00
Catalogue #449
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #40

    Een paar wit en geelgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,56 ct.
    No longer available
    Dim. 1,96 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #584
    Richard Kayler
    Period: 1927 - 1997

    “Composities”. Waterverf en gouache op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘73 & 75.

    “Composition”. Aquarelle et gouache sur papier. Les deux signés et datés respectivement ‘73 et ‘75.
    No longer available
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #555

    Twee paar oorbellen van geel goud 18 K. Knijpers met bladmotief.

    Deux paires de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats. Chevilles avec motif feuille.
    No longer available
    Dim. 7,8 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #427

    Een antieke houten zittende Boeddha.

    Un ancien Bouddha assis en bois.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #695

    23 diverse zilveren munten met diverse gehaltes. België.

    23 pièces différentes en argent de différentes qualités. Belgique.
    No longer available
    Dim. ca 400 g brut.
    Estimate: € 100 / 130
  • #461

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages aan het hof.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages de cour.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #119

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.

    “Vase fleuri”. Huile sur toile. Sous verre.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #671

    Twee verschillende lampenvoeten van kristal, roze gekleurd in de massa. Beide gemerkt met sticker, maar niet gegraveerd onderaan.

    Deux pieds de lampe en cristal différents, de couleur rose dans la masse. Tous deux marqués d'un autocollant, mais non gravés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #184

    Een grote verguld houten schouwspiegel in Lodewijk XV-stijl met rocailles in de kuif.

    Trumeau en bois doré de style Louis XV coiffé de rocailles.
    No longer available
    Dim. 173 x 89 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #203

    “Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.

    Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #287
    Goebel, Germany

    “At play”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632.

    En jeu . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 632.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #498

    Een theedoosje van been en schildpad.

    Un plat de service à thé avec os et tortues.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 x 11 cm
    Estimate: € 300 / 320
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More