Other lots by Delsaux
Other lots in this auction
-
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 150 / 250

