#79Max Olsson“Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.
Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49“Le donjon de Namur en 1740”. Krijttekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Illisiblemont signé.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Paul SonckPeriod: 1891-1975“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#97Drie reproducties van iconen, waarbij één met Sterling zilveren riza.
#132“Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.
#119M. Roelofs“Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Dame auprès de l’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#145Elf messenleggers van Val Saint-Lambert.
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25