Similar lots by type
-
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#120
Een buizerd op stronk, taxidermie met restauratiewerk.
A buzzard on a tree stump, taxidermy with restoration work. -
#94
Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather. -
#119
Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
A wall clock/horse clock in wood. Late 20th century. -
#142
“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
"The bird," a Japanese woodcut with text. -
#97Val Saint Lambert
Een asbak met dover in kristal, Val Saint Lambert, rood in de massa gekleurd.
An ashtray with a lid in crystal, Val Saint Lambert, red colored in the mass. -
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#198
Een beeld van een meisje in composietsteen.
A statue of a girl in composite stone. -
#134
“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans. -
#160
“Stilleven”, een houtskooltekening op papier, onleesbaar gesigneerd.
-
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed. -
#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving. -
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family. -
-
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#123
Een kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A crystal vase, colored blue in the glass. -
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#93
Een set van 14 borden in Engels porselein, Royal Tudor Ware, Staffordshire, bestaande uit 8 platte en 6 diepe.
A set of 14 plates in English porcelain, Royal Tudor Ware, Staffordshire, consisting of 8 dinner plates and 6 soup bowls. -
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#131
Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.
A vintage multi-colored, hexagonal Chinese porcelain cache-pot with floral decoration and gilded lines, marked at the bottom.
Other lots in this auction
-
#146Jaak GorusPeriod: 1901-1981
“Huisjes te St-Anne”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 40/45.
“Houses in St-Anne.” An etching on paper, signed and numbered 40/45 at the bottom outside of the plate. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#197Solingen SBS
Een inox bestek in bijhorende koffer, Solingen Germany.
A stainless steel cutlery set in its matching case, Solingen Germany. -
#45Tiziano Galli
“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
"The miner", an Italian porcelain sculpture marked: Minatore, sculptor Tiziano Galli, handmade, made in Italy. Some minor damages and a glued part. -
#51Marco Venanzi Michel DusartMarco Venanzi
“Froidure”. Een hardcover strip in harde cover, scenario door Michel Dusart, tekeningen door Marco Venanzi.
"Froidure." A hardcover graphic novel, written by Michel Dusart and illustrated by Marco Venanzi. -
#56L. van Leer & Co
“De Holland-Amerika lijn 1873-1923”. Een soft cover gedenkboek met illustraties en foto’s. Vervaardigd door L. van Leer & Co.
"The Holland-America Line 1873-1923." A softcover commemorative book with illustrations and photographs. Produced by L. van Leer & Co. -
#57Leclercq
“Guldenboek van de Belgische weerstand”. Een boek gepubliceerd door de "Comissie voor de Historiek van de Weerstand" opgericht door het Ministerie voor Landsverdediging. Uitgeverij Leclercq, 429p met zachte cover.
"Golden Book of the Belgian Resistance." A book published by the "Committee for the History of the Resistance" established by the Ministry of Defense. Publisher Leclercq, 429 pages with soft cover. -
#36
“Vlucht uit Egypte”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Flight from Egypt". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
-
#145Jana Reinerova
“Abstract gevelzicht.” Litho op papier. Genummerd 27/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Abstract facade view." Lithograph on paper. Numbered 27/100. Signed outside the plate. -
#219
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques.