“Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.
Willem Delsaux
Period: 1862 - 1945

"Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.
Dim. 120 x 80 cm
SKU: 2502250422.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #422
Estimate: € 150 / 250

Other lots by Delsaux

  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “Bosbeek in de winter”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.

    "Bosbeek in the winter", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250

  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00