“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, niet gesigneerd.

"Boszicht", a painting, oil on canvas in a gilded frame, unsigned.
Dim. 60 x 80 cm
SKU: 2502250262.
Category: Schilderij.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #262
Estimate: € 50 / 70

  • #299

    “Het dobbelspel”, een reproductie naar het werk van Bartolome Esteban Murillo, olieverf op doek. Gemonogrammeerd LC en gedateerd 1950.

    "The dice game," a reproduction after the work of Bartolome Esteban Murillo, oil on canvas. Monogrammed LC and dated 1950.
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    “Stilleven met bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. De Freyennes.

    "Still life with flower vase," a painting, oil on canvas, signed E. De Freyennes.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #419
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “Bosbeek in de winter”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.

    "Bosbeek in the winter", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #139
    Robert Frénay

    “Zicht op de reien te Brugge”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay.

    "View of the canals in Bruges", a painting, oil on board, signed R. Frénay.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #22
    Rick Theunissen

    Landschap met hoeve. Olieverf op doek door Rick Theunissen. Gesigneerd.

    Landscape with farmstead. Oil on canvas by Rick Theunissen. Signed.
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #422
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “Boszicht aan de vijver in de herfst”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Delsaux.

    "Boszicht aan de vijver in de herfst", a painting, oil on canvas, signed W. Delsaux.
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #324
    De Coene

    “Interieur met belezen man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘De Coene’. Alsook op de achterzeide een schilderij van een jongeman met ontblote borstkas.

    "Interior with learned man", a painting, oil on canvas, signed 'De Coene'. Also on the reverse side a painting of a young man with a bare chest.
    Dim. 81 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #142
    Hubert Bellis
    Period: 1831 - 1902

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bellis.

    "Flower still life", a painting, oil on panel, signed H. Bellis.
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #232
    Albert Embrechts

    ‘Meisje met de rode hoed’. Reproductie naar het werk van Johannes Vermeer. Olie op doek door Albert Embrechts.

    'Girl with the Red Hat'. Reproduction of the work by Johannes Vermeer. Oil on canvas by Albert Embrechts.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #109

    Ongekunsteld 19e eeuws schilderij. Olie op doek. Stelt voor een hoeve met bijgebouwen in een bosrijk landschap. Omlijst in een fraai goudkleurig kader met mooie ouderdomspatina. Onleesbaar gesigneerd, links onderaan.

    Unaffected 19th century painting. Oil on canvas. Depicts a farmstead with outbuildings in a wooded landscape. Framed in a lovely gold-colored frame with beautiful age patina. Signed illegibly, bottom left.
    Dim. 30/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #212
    Armand De Beul
    Period: 1874 - 1953

    “Vlaams interieur”, een schilderij, olieverf op doek in beschadigde kader, gesigneerd Armand De Beul.

    "Flemish interior", a painting, oil on canvas in damaged frame, signed by Armand De Beul.
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #24
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Stilleven met margrieten en fruit. Olieverf op doek door Henri Joseph Pauwels. Gesigneerd.

    Still life with daisies and fruit. Oil on canvas by Henri Joseph Pauwels. Signed.
    Dim. 78/69 cm
    Estimate: € 65 / 90
  • #59
    Robert Frénay
    Period: 1903 - 1986

    “Interieur te Brugge en Vissersbootje bij maanlicht”, een set van 2 schilderijen, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay.

    "Interior in Bruges and Fishing Boat in Moonlight", a set of 2 paintings, oil on board, signed R. Frénay.
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #64

    “Kippen, een haan en een pauw op het erf”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Chickens, a rooster, and a peacock in the yard", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112
    Mary Tilman
    Period: 20 e eeuw

    Stilleven met bloemen en fruit in de stijl van de 19e eeuw. Olie op doek. Omlijst in een goudkleurige kader. Gesigneerd Mary Tilman.

    Still life with flowers and fruit in the style of the 19th century. Oil on canvas. Framed in a golden frame. Signed by Mary Tilman.
    Dim. 75/49 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #54
    Francis Cristaux
    Period: 1956 - ....

    “Strandzichten”, een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel, gesigneerd F. Cristaux.

    "Seascapes", a lot of 2 small paintings, oil on panel, signed F. Cristaux.
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #404
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #336

    Een antiek drieluik kamerscherm met 6 beschilderde panelen, jaren 20 van de vorige eeuw. De panelen met diverse onderwerpen beschilderd zijn getekend ‘M. Heylighen.

    An antique triptych room divider with 6 painted panels, dating back to the 1920s. The panels are painted with various subjects and signed 'M. Heylighen.'
    Dim. 164 x 54.5 cm (1 deel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #224

    “Just a boy and his dog”, een reproductie, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Lenaers.

    "Just a boy and his dog", a reproduction, oil on canvas in a gilt frame, signed J. Lenaers.
    Dim. 55 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19
    Frans Van Vlodrop

    Oude hoeve met beekje. Olieverfschilderij op doek. Gesigneerd: F Van Vlodrop.

    Old farmhouse with stream. Oil painting on canvas. Signed: F Van Vlodrop.
    Dim. 59/43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met koperen potten, uien en aardappelen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jules Decort.

    "Still life with copper pots, onions, and potatoes", a painting, oil on canvas, signed Jules Decort.
    Dim. 41 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Davey Randall

    “Le Moulin Rouge, Parijs”. Olieverf op doek, gesigneerd Davey Randall. 1887-1964

    "The Moulin Rouge, Paris". Oil on canvas, signed by Davey Randall. 1887-1964.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #229
    Fr. Colling

    “Hoevezicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Colling Fr. en gedateerd 1951.

    "Farm view with hay stacks," a painting, oil on canvas, signed Colling Fr. and dated 1951.
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Jules Verstreken
    Period: 1882 - 1961

    “Hoeve op de heide”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Verstreken.

    "Farm on the heath", a painting, oil on canvas, signed J. Verstreken.
    Dim. 43 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #554

    Twee schotels van Imari porselein. XIXde eeuw.

    Two dishes of Imari porcelain. 19th century.
    Dim. Ø 30 & 29 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #577

    Spiegel. Grijs gebeitst en met gebeeldhouwde kroon.

    Mirror. Grey painted and with sculpted top.
    Dim. 110x84 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #326
    Pierre Guariche

    Een vintage fauteuil in imitatieleer, medio jaren ‘60. Door Pierre Guariche vermoedelijk voor Meurop. Kleine schade aan één leuninghoek vooraan.

    A vintage armchair in imitation leather, from the mid-1960s. Presumably designed by Pierre Guariche for Meurop. Small damage to one front corner of the armrest.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124

    Een lot herdrukken van antieke gravures. O.m. naar Rubens, Durer, Jan Breugel, Saedeleer, Van Spaendonck, Linnig, Schut, Degas enz. Vaak uitgaven van het Museum Plantijn.

    ,
    Dim. div.
    Estimate: € 180 / 220
  • #218
    Delfts blauw

    Een set van Delfts aardewerk, gemerkt Maastricht, Royal Sphinx en Petrus Regout, bestaande uit 4 vazen waarvan 2 dekselvazen.

    A set of Delft earthenware, marked Maastricht, Royal Sphinx, and Petrus Regout, consisting of 4 vases including 2 lidded vases.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #213

    Een Napoléon III inktpot van tin met een Lodewijk XV versiering met bloemen en rocailles. Vermoedelijk signatuur A. Bossi.

    A Napoléon III tin inkwell with a Louis XV decoration of flowers and rocailles. Presumably signed A. Bossi.
    Dim. L. 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #595
    Bequet

    Een lot van meerkleurig keramiek, H. Bequet, bestaande uit 2 muurvaasjes (met schade) en een dekselvaas.

    A lot of multicolored ceramic by H. Bequet, consisting of 2 wall vases (with damage) and a lidded vase.
    Dim. h 33 (dekselvaas)
    Estimate: € 15 / 25
  • #534

    Een koperen staande lamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.

    A copper floor lamp with old South American relief decor.
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #402
    Utamaro Toyokuni III Kunisada

    Een acteur uit het Kabukitheater. Houtsnede met uitgeversmerk.

    An actor from the Kabuki Theater. Woodcut with publisher's mark.
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #94

    “Meisje met blauwe hoed”. Pastel. Franse School XVIIIde eeuw.

    "Girl with blue hat". Pastel. French School 18th century.
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #485
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator" A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Handgeknoopt Bochara tapijt.

    Hand-knotted Bokhara carpet.
    Dim. 250/150 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00