#580Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een pluim.
#196Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#355Een handgeknoopt oriëntaals tapijt in Hereke zijde.
A hand-knotted oriental carpet in Hereke silk.No longer availableDim. 61 x 43cmEstimate: € 100 / 120 -
“Young peasant girl.” An image of sculpted pottery. Marked with the pink triangle.No longer availableDim. h 79,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#360DKNYEen roestvrij stalen dameshorloge bezet met fantasiestenen. In originele doos.
A stainless steel ladies watch set with fantasy stones. In original box.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#63“Moeder Gods van Vladimir”. Een icoon op houten paneel met vergulde achtergrond. Met certificaatsticker op achterzijde.
“Mother of God Vladimirskaya”. An icon on wooden panel with gilded background. With certificate sticker on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 40 / 50 -
#535Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#661Een Bonzai boompje in kunstbrons met steentjes als bladeren op groenig gesteente.
#118Ets DemeuldrePeriod: 1833Een paar handbeschilderde porseleinen vazen met bloementafereel en vergulde elementen. Onderaan gemerkt Demeuldre Bruxelles.
A pair of hand-painted porcelain vases with a floral scene and gilt elements. Marked on the bottom Demeuldre Bruxelles.No longer availableDim. 22,5 x Ø18cmEstimate: € 300 / 600 -
#428Een Val Saint Lambert kristallen drie-armige kandelaar met rood in de massa, met label en onderaan gesigneerd.
A Val Saint Lambert crystal three-armed candlestick with red in the mass, labeled and signed on the bottom.No longer availableDim. 17 x 23cmEstimate: € 125 / 175 -
A 14 ct white gold ring and a 14 ct white gold chain with pendant set with fantasy stones.No longer availableDim. 11,65 gEstimate: € 200 / 300