#403
Een Aziatisch bronzen beeldje.
An asiatic bronze figure.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#416
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian rug.No longer availableDim. 325 x 245cmEstimate: € 50 / 80 -
Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.
#411
Een limonadekan van glas en verzilverd metaal en gemerkt WMF.
#47
Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acanthusbladeren. Omstreeks 1900.
A baluster shaped vase in Brussels porcelain decorated by hand with a flutist and gilt acanthus leaves. Ca 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#149Charles Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923
‘Twee honden en een vlinder’, olie op doek in vergulde kader getekend Ch Van Den Eycken 1884.
'Two dogs and a butterfly', oil on canvas in gilded frame signed Ch Van Den Eycken 1884.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#499
Een kromzwaard met fijn gedecoreerd verzilverd metalen handgreep en schede.
#560
Een 14 karaats witgouden ring bezet met een topaas van +- 10 ct.
A 14 carat white gold ring set with a topaz of +- 10 ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 300 / 400 -
#638
Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.
A wooden sculpted figurine of an African mask.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 125 -
#244Monelli
“De druivenplukkers.” Aardewerken sculptuur. Gesigneerd Tiziano Galli.
“The grape pickers”. Earthenware figure. Signed Tiziano Galli.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#536
Een fijn handgeknoopt tapijt.
A fine hand-knotted carpet.No longer availableDim. 162 x 87cmEstimate: € 35 / 50 -
#222
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Mirror with a carved wooden frame in Rococo style. Some damage.No longer availableDim. 196 x 75 cmEstimate: € 200 / 240