#72
‘Oma voor de tv’, een schildering op papier.
#49
‘Boerenerf met kippen’, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
‘Farmyard with Chickens’, oil on panel, unsigned.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 10/20 -
#338Juliette PintelonPeriod: °1897
“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farm in a landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25,5 x 34,5cmEstimate: € 40/60 -
#62Djef Swennen
Een lot van 2 schilderijtjes en 1 litho. Onderaan gesigneerd.
A lot of 2 small paintings and 1 lithograph. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#5
“Semi naakt met kat”. Een poster in kader. Naar een werk van Van Hove.
"Semi-nude with cat". A poster in frame. Based on a work by Van Hove.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 59 x 79 cmEstimate: € 20/40 -
#118
“Huis aan het water”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Houtworm schade.
#214Karel De Swerts
“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
#60
“Sleutelstraat”. Een tekening op papier. Gesigneerd.
#119
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#216Karel De Swerts
“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
#358
“Clown mit Kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#61Theo Van de Vyver
“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Orthodox man". Oil on paper. Signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 48 x 43 cmEstimate: € 100/140