#153Een klokstel met 2 bijhorende kandelaars, messing met hierop een bronzen koppel.
A clock set with 2 accompanying candlesticks, made of brass with a bronze couple on top.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#254Marcel Stroobants“Winterzicht”. Een ovale schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader, gesigneerd Stroobants M. en gedateerd 10-82.
"Winter view." An oval painting, oil on marouflaged canvas in a gilt frame, signed Stroobants M. and dated 10-82.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356TensaEen set van 3 vergaderstoelen ontworpen door König & Neurath voor Tensa.
#198BertauxEen beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 220 / 360 -
#344DeknudtEen geslepen spiegel met vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd met oa. engelen. Gemerkt met label Deknudt.
A cut mirror with a gilded plastic frame, richly decorated with, among others, angels. Marked with Deknudt label.No longer availableDim. 71 x 46 cmEstimate: € 50 / 75 -
#503Tulpenvaasje in blauw en wit Chinees porselein met 6 onderverdelingen. Gestempeld.
Tulip vase in blue and white Chinese porcelain with 6 compartments. Stamped.No longer availableDim. Hoogte 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#35Een zilveren rammelaar uit 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.No longer availableDim. Bruto: 85 gEstimate: € 250 / 400 -
#42Samuel Devriendt‘Het nieuwe kleedje’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Getekend S. Devriendt.
'The new dress', oil on panel from the 19th century. Signed S. Devriendt.No longer availableDim. 13/18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,56 ct FVVS.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.56 ct FVVS.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#460Een 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.62 ct in total.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 700 / 800 -
#29Stadszicht, schilderij op paneel naar de 19e eeuw. Getekend C Hofkamp. Met certificaat.
Cityscape, painting on panel from the 19th century. Signed by C Hofkamp. With certificate.No longer availableDim. 17 x 12.5 cmEstimate: € 40 / 60