#278Een antieke luchter van smeedijzer en geëtst glas, floraal gedecoreerd.
#550Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.14 ct. and sapphires totaling approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 550 / 650 -
#7LuceplanEen hanglamp van glas en verchroomd metaal, ontworpen door Paolo Rizzatto voor Luceplan, model Glassglass D31.
A pendant lamp made of glass and chrome-plated metal, designed by Paolo Rizzatto for Luceplan, model Glassglass D31.No longer availableDim. h 49 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#476HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 330 x 240 cmEstimate: € 60 / 80 -
#194J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#303Lage kom in Chinees celadon porcelein.
Low bowl in Chinese celadon porcelain.No longer availableDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#137Een klokstel, zamak en marmer, bestaande uit een klok met beeld en 2 bijbehorende kandelaars. Draagt plaatje met opschrift: Dénicheur par Omerth.
A clock set, zamak and marble, consisting of a clock with figure and 2 accompanying candlesticks. Bears a plate with inscription: Dénicheur par Omerth.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#177Een lot van 2 Delfts polychrome apothekerspotten, gemerkt De Drie Klokken. Circa 1800.
A lot of 2 Delft polychrome pharmacy jars, marked De Drie Klokken. Circa 1800.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#80Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.
A pair of 18 karat yellow gold earrings.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 280 / 350 -
#296“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
#528Satsuma beeldje van een vrouw met emmer.
Satsuma figurine of a woman with a bucket.No longer availableDim. Hoogte 20 cmEstimate: € 20 / 30