#310Een ketting en hanger 925 ‰ bezet met een parel.
A necklace and pendant 925 ‰ set with a pearl.No longer availableDim. 11,18 gEstimate: € 100 / 150 -
#91Een paar deels vergulde, deels gepatineerde bronzen kandelaars met Putti.
A pair of partially gilt, partially patinated bronze candlesticks with Putti figures.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#451Chinese vaas, famille verte.
Chinese vase, famille verte.No longer availableDim. Hoogte 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307Set van 3 Chinese kraagvaasjes, versierd met vechtende draken. 1 vaas in goede staat, 2 zijn gelijmd waarvan 1 enkele kleine stukjes mist.
Set of 3 Chinese collar vases, decorated with fighting dragons. 1 vase in good condition, 2 have been repaired with one missing a few small pieces.No longer availableDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#453Muzikant. Brons beeldje uit Benin. Man met strijkinstrument en wandelstok.
Musician. Bronze figurine from Benin. Man with string instrument and walking stick.No longer availableDim. Hoogte 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#404‘Les Velours’, Matisse. Reproductie naar het werk in de collectie van het MoMA. Zeefdruk gepubliceerd door Segers, gedrukt in Florence door Acte II, 2010.
#129Pol Marijnissen‘Vissers op de Waddenzee’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Getekend A Marijnissen. In goudkleurig kader.
‘Fishermen on the Wadden Sea’, oil on panel from the 19th century. Signed by A Marijnissen. In a gold-colored frame.No longer availableDim. 30/24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#461Grote Chinese vaas, famille rose. Onderaan gemerkt.
Large Chinese vase, famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#198BertauxEen beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 220 / 360 -
#548‘Pierrot met poedel”. Bronzen beeldje getekend Barye fils
#593Hanglamp, ontwerp Patricia Govers. Glas en metaal.
Pendant lamp, designed by Patricia Govers. Glass and metal.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 20 / 30