#50Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.No longer availableDim. 5,76 gEstimate: € 300 / 400 -
#168Een antieke olielamp, porselein, koper en glas, met een beschildering voorstellend een jongedame met dieren. Haarlijnscheurtje in de voet.
An antique oil lamp, porcelain, copper, and glass, featuring a painting of a young lady with animals. Hairline crack in the base.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een hanglamp model UFO.
A pendant lamp model UFO.No longer availableDim. H 50, Ø 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#469D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
#119Hendricus Jacobus BürgersPeriod: 19e eeuw‘Eieren rapen’. Olieverfschilderij op doek getekend H J BÜRGERS
‘Gathering Eggs’. Oil painting on canvas signed H J BÜRGERS.No longer availableDim. 65/45 cmEstimate: € 300 / 500 -
#30Tissot Swiss MadeEen vergulde dameshorloge met vergulde polsband.
A gilt ladies' watch with a gilt wristband.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#24Vintage blikken wagen, Fiat 2300 S. In nieuwstaat. Jaren 60.
Vintage tin car, Fiat 2300 S. In mint condition. 1960s.No longer availableDim. Lengte 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#360Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,27 ct.
A 14 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.27 ct in total.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 800 / 900 -
#172René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Het tuinhuis domein Wolvenbosch te Kapellen.” Olieverf op board. Gesigneerd. Midden jaren ‘90.
"The garden house domain Wolvenbosch in Kapellen." Oil on board. Signed. Mid-1990s.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 120 / 160 -
#404‘Les Velours’, Matisse. Reproductie naar het werk in de collectie van het MoMA. Zeefdruk gepubliceerd door Segers, gedrukt in Florence door Acte II, 2010.
#520Een 18 kt witgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamond baguettes with a total weight of approximately 1.12 ct.No longer availableDim. 6,17 gEstimate: € 1300 / 1500