#195Een houten schaalmodel naar een Spaans fregat uit 1780.
A wooden scale model of a Spanish frigate from 1780. -
"Cows in the meadow". Oil on canvas. Signed and dated '57. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons. -
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#240“Compositie met podium”. Gemengde techniek op papier.
"Composition with stage". Mixed media on paper. -
#115“Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.
#260Lagye“Begijnhof.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Beguinage.” Watercolor on paper. Bears signature. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome.