Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.
Carl Friedrich Werlemann
Period: 1880-1937

“Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

"Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
Dim. 50 x 40 cm
SKU: 2810250414.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #414
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    No longer available
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    No longer available
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #469

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    No longer available
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    Een blauw porseleinen, vintage Italiaanse tafellamp met glazen kap. Versierd met planten decor en onderaan gemerkt.

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    No longer available
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    No longer available
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    No longer available
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    No longer available
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75

Other lots in this auction

  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    No longer available
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #549

    Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.

    A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    ‘Huizen aan het water’, olieverf op schilderspallet. Draagt de handtekening Bombois C.ll.

    ‘Houses by the water’, oil on painter’s palette. Signed Bombois C. ll.
    No longer available
    Dim. 24/27 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #485
    Naïn

    Een Perzisch karpet van wol en zijde met een floraal motief.

    A Persian carpet made of wool and silk with a floral motif.
    No longer available
    Dim. 125 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #380

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    No longer available
    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #326

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9

    Een musicerend koppel van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de zwaarden onder glazuur, waarschijnlijk Meissen. Kleine letsels.

    A musical couple in polychrome porcelain. Marked with crossed swords underneath, probably Meissen. Small damages.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #282

    ‘Landschap met gracht en knotwilgen’, gemengde techniek op papier. Draagt het monogram H B.

    'Landscape with canal and pollard willows', mixed media on paper. Signed with the monogram H B.
    No longer available
    Dim. 48/39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595

    Twee kleine Oosterse karpetten van wol. Het éne Kasjmir het andere Mori.

    Two small Oriental wool carpets. One Kashmir, the other Mori.
    No longer available
    Dim. 73 x 40, 86 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #290

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,47 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #442

    ‘’Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend; Peploe. Draagt de titel en naam ook op het spieraam.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed; Peploe. Title and name also on the stretcher.
    No longer available
    Dim. 40/27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #416

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    No longer available
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More