Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boszicht met herten”. Een XIXe eeuwse ronde potloodstudie. Lichte schade.

“Boszicht met herten”. Een XIXe eeuwse ronde potloodstudie. Lichte schade.

Vue de forêt avec des cerfs. Une étude au crayon rond du XIXe siècle. Légers dégâts.
Online only
Dim. Ø: 17 cm
SKU: 2401220162.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #162
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #140
    P. Van Schaïk

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Dreef”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #157

    Een messingen bel.

    Une cloche en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #92

    Een driedelig klokstel van grijs marmer en albast, versierd met bronzen vogeltjes.

    Garniture de cheminée en marbre gris et albâtre décorée d’oiseaux en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 & 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #298

    Een lot vazen van Satsuma-aardewerk. 9 stuks.

    Lot de vases en faïence Satsuma. 9 pièces.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6,5 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #282

    Een Tibetaanse Tangka, gouache op katoen/ zijde.

    Un tangka tibétain, gouache sur coton/soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #99

    Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.

    Un fauteuil à dossier échelle sobre avec une siège en osier.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #125

    Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.

    Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 88 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #243

    Een lot diertjes, bestaande uit een olifantje van Boheems porselein, een dekselpotje in de vorm van een vis met lepeltje in de vorm van de staart, een potje in de vorm van twee varkentjes bij een trog met lepeltje in de vorm van de staart (gebroken), een potje in de vorm van een kikker, een porseleinen hondje en konijntje en een glazen hondje en vogeltje.

    Lot d'animaux, composé d'un éléphant en porcelaine de Bohême, d'un pot à couvercle en forme de poisson avec une cuillère en forme de queue, d'un pot en forme de deux cochons près d'un une auge avec une cuillère en forme de queue (cassé), un pot en forme de grenouille, un chien et un lapin en porcelaine et un chien et un oiseau en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #211
    Jehanne Dinjeart

    “Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.

    Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 57,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #133

    “Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #241

    Een lot Aziatica met o.a. een houten Garudabeeldje, een ivoren maskertje, een Japans doosje, enz.

    Un lot d’objets asiatiques dont une figurine en bois de Garuda, un masque, une boite japonaise, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #123

    Gebeeldhouwde en gecanneerde eikenhouten stoel. Tijdperk Lodewijk XVI. Enige slijtage.

    Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online Only – 24 Januari 2022 - Varia

Op Maandag 24 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 January 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 January 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More