‘Boszicht’, olieverf op doek. Een impasto schilderij, getekend Y. Lefevre, ‘59.
Y. Lefevre

'Boszicht', oil on canvas. An impasto painting, signed Y. Lefevre, '59.
148
65/110 cm
Estimate: 3050
Catalogue #148
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #188

    ‘Dansende vrouwen met hutten in de achtergrond’, een schilderij in gemengde techniek. Getekend Kilhembe.

    'Dancing women with huts in the background', a painting in mixed media. Signed; Kilhembe.
    Online only
    Dim. 80/45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #155

    ‘Een koppel kippen’, acryl op doek. Een art-brut schilderij, niet getekend.

    ‘A couple of chickens’, acrylic on canvas. An art brut painting, not signed.
    Online only
    Dim. 81/41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #122

    Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.

    A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors.
    Online only
    Dim. varia
    Estimate: € 30 / 50
  • #234

    ‘Landschap met windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    ‘Landscape with Windmill’, oil on panel. Not signed.
    Online only
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli.
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #250

    “Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.

    "Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas.
    Online only
    Dim. 36 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #139

    ‘Stilleven met druiven en perzikken’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    'Still Life with Grapes and Peaches', oil on canvas. Signed illegibly.
    Online only
    Dim. 20/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #232

    ‘Schepen op een kanaal’, olieverf op paneel. Getekend R. De Vis. Vermoedelijk 19e eeuw, met schade.

    Online only
    Dim. 25/35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #157

    ‘De bezichtiger’. Olieverf op gemaroufleerd doek.

    'The Visitor'. Oil on canvas.
    Online only
    Dim. 48/68 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #149
    Victor Renty

    ‘Landschap met knotwilgen’, olieverf op doek. Een expressionistisch werk in groentinten met roze, getekend V. Renty ‘74.

    'Landscape with pollard willows,' oil on canvas. An expressionistic work in shades of green with pink, signed V. Renty '74.
    Online only
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229
    Christian Claerebout

    ‘Marine’, gemende techniek op papier. Getekend Claerebout.

    'Marine', mixed media on paper. Signed Claerebout.
    Online only
    Dim. 20/31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224
    J. Camus

    ‘Toreador voor een schietschijf’, olieverf op paneel. Een naïef symbolistisch werk. Getekend J. Camus.

    'Toreador for a shooting target', oil on panel. A naive symbolist work. Signed J. Camus.
    Online only
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed.
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #150

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    Online only
    Dim. 49 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306
    Diane Bijl

    Drie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.

    Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas.
    Online only
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123

    Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.

    A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions.
    Online only
    Dim. gevarieerd
    Estimate: € 30 / 50
  • #228
    Stephan Guorus

    Vijf tekeningen en schilderijen op papier, getekend Stephan Gorus. Vier losse werken en één ingekaderd.

    Five drawings and paintings on paper, by Stephan Gorus. Four pieces are unframed and one is framed.
    Online only
    Dim. 19/23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    ‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.

    'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers.
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 20 / 30

  • #253

    Een kristallen suikerpot met verzilverd metalen deksel.

    A crystal sugar bowl with silver-plated metal lid.
    Online only
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #116

    Een paar traditionele toeristische Griekse poppetjes.

    A pair of traditional tourist Greek dolls.
    Online only
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #201

    Een oude ovalen stolp met hierin een Madonna in Brussels porselein.

    An old oval glass dome containing a Madonna in Brussels porcelain.
    Online only
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #235

    Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.

    Online only
    Dim. Hoogte 77, Ø 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #63

    Zeven chromo albums. Gulliver’s reizen, 2 X Sprookjes van Perrault, 2 X De Drie Musketiers, Jagers op wilde dieren & zoologie. De boeken zijn compleet en in goede staat.

    Seven chromo albums. Gulliver's Travels, 2 X Fairy Tales by Perrault, 2 X The Three Musketeers, Hunters of Wild Animals & Zoology. The books are complete and in good condition.
    Online only
    Dim. 35/33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #42

    Twee beeldengroepjes van biscuit. Met schade.

    Two groups of biscuit figures. With damage.
    Online only
    Dim. Hoogte 22 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    ‘Het steen’ & ‘Het Rockoxhuis’, twee monochrome etsen door Pieter de Mets en Romain Malfliet.

    'The stone' & 'The Rockox House', two monochrome etchings by Pieter de Mets and Romain Malfliet.
    Online only
    Dim. 40/18 en 22/27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #260
    Jan Dieusaert
    Period: 1938 - ....

    “Het gezin”, een kubistisch vormgegeven beeld in kunsthars, gesigneerd en gedateerd 19 november 1984.

    "The family," a cubist sculpture in synthetic resin, signed and dated November 19, 1984.
    Online only
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #83

    Een set van 2 glazen karaffen met verzilverd metalen handvat/schenkdeel.

    A set of 2 glass decanters with silver-plated metal handle/pouring part.
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #110

    Een paar Vieux Bruxelles vaasjes, met schade.

    A pair of Old Brussels vases, damaged.
    Online only
    Dim. Hooghte 14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #173

    Twee beeldjes van kleurloos porselein met gouden accenten

    Two figurines of colorless porcelain with golden accents.
    Online only
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #136
    Roger Hebbelinck

    “Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.

    "Street in Bruges", an etching/aquatint, signed.
    Online only
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 5 / 10

Online Only Varia 15 December 2025

Op Maandag 15 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday 15 december, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

15 December 2025 22:00

Auction day: 15 December 2025 22:00