#312Twee herdrukken van kaarten van Antwerpen. F. A. Losson, 1846 & Aloïs Scheepers, 1886. Ed. Ontwikkeling, 1975 & 1977.
#376Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#621Een lot van drie merkwaardige Oosterse fantasiezwaarden.
#557Een paar tripode kandelaars van brons.
#33Een steigerend paardje van brons op losse marmeren sokkel.
#92Wilma“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#553Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K, serties de quatre petits brillants et de deux rubis ayant un poids total de ca 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 400 / 450 -
“Cheval”. Aquarelle sur papier. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 80 / 120