#345
Ch. Latour-Martillac A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#283
Alabanza Rioja Crianza D.O.C. Rioja Bodegas Alabanza, Agoncillo M.O. 2004 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#237
Santenay 1e Cru La Comme A.C. Michel Coutoux, Chassagne M.O. O.D. 1999 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#384
No longer available -
#93
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1955 aantal: 1 Bt. TS, capsule mogelijk niet authentiek, glas onderaan gemerkt HR
No longer available -
#231
Ch. Gazin A.C. Pomerol
M.C. 1997 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#157
Ch. Rauzan-Gassies A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. K. 1976 aantal: 12 Bt. TS
No longer available -
#168
Lot rode bourgogne
1976 aantal: 11 Bt. Givry Clos du Cellier aux Moines A.C. André Delorme, Rully M.O. 1976 aantal: 5 Bt. Rully Dom. de la Renarde A.C. André Delorme, Rully M.O. 1976 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#255
Terra de Zambujeiro Vinho Regional Alentejano Quinta do Zambujeiro, Rio de Moinhos M.O. D. 2000 aantal: 10 Bt.
No longer available -
#160
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1976 aantal: 9 Bt. TS à LS, meerdere vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#27
Lot rode wijn
aantal: 11 Cumières Rouge A.C. Coteaux Champenois Cumières Rouge René Geoffroy, Cumières M.P.
aantal: 2 Hbt Bourgogne Pinot Noir A.C. Denis Philibert, Beaune M.O. 1998 aantal: 1 Bt Bourgogne Pinot Noir A.C. Dom. du Ch. de Meursault, Comte de Moucheron M.C. 1998 aantal: 1 Bt Dom. la Soumade Côtes-du-Rhône Les Violettes A.C. Romère André, Rasteau M.C. 1998 aantal: 1 Bt Dom. la Soumade Côtes-du-Rhône Les Violettes A.C. Romère André, Rasteau M.C. 2000 aanta(..)
No longer available -
#302