#287Een lot van drie punt- en één zwaardbajonet. De eerste drie met schede.
#511“Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.
#139Ward“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#474“Ave Maria”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Servaes’.
“Ave Maria”. Technique mixte sur papier. Signé 'A. Servaes'.No longer availableDim. 53 x 29 cmEstimate: € 150 / 250 -
#374Jaak GorusPeriod: 1901-1981Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#162L. Dubois“Kinderportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#224“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#337Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal taillé, composé d'un cendrier vert, d'un petit vase bleu et d'un vase sur pied en rouge. Les deux premiers marqués Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 7, 11 & 25 cmEstimate: € 60 / 80