Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.

“Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.

Brafa 11 et Brafa 12 . Deux catalogues du salon bruxellois des antiquités et des beaux-arts, édités par Delen Private Bank.
Online only
SKU: 0102210149.
Categories: Boek, Online Only.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #149
Estimate: € 10 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #193

    Een glazen wijnkoeler met koord.

    Un rafraîchissoir à vin en verre avec cordon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #192

    Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.

    Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #198

    Drie glazen kandelaars met beeltenissen van Christus en Maria Heilig Hart, waarvan twee gesatineerd. Eén met barst.

    Trois chandeliers en verre représentant le Christ et Marie Sacré-Cœur, dont deux sont satinés. Un avec des fissures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 & 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #191

    Een verzilverde vierarmige kandelaar in Adamstijl en een vol messingen met drie armen.

    Un chandelier de style Adam à quatre bras plaqué argent et un en laiton massif à trois bras.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #206

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.

    Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #211

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 51 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #187

    “Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.

    Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #214

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #190

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #194

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #197

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #185

    Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.

    Deux dragons en plastique, un comme applique. Les deux ont une aile endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 & 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #195

    “Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.

    Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #188

    Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.

    Quatre lampes à suspendre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #186

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #175

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #210

    Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #189
    Pe. De. (Pieter Dienes)

    Een oude koffiemolen.

    Un vieux moulin à café.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #179

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    “Christus met het kruis”. Een koperen groepje.

    Le Christ avec la croix . Un groupe d'airain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139

    Een messingen dekselpot met een geëmailleerd, Japans geïnspireerd decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm

Other lots in this auction

  • #12

    Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der Schilderkunst”. Uitgegeven door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.

    Sept albums chromo de la série Maîtres de la Peinture . Edité par Soubry. Nous ajoutons un album Métiers et métiers d'art .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #34

    Een bedpan en drie diverse koperen ketels.

    Une chaufferette et trois bouilloires diverses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #141

    “Dame op paard”. Een terracotta beeld in de geest van de Tang-periode. Poten gerestaureerd.

    Dame à cheval . Une statue en terre cuite dans l'esprit de la période T’ang. Jambes restaurées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #35

    Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.

    Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #84

    “Interieur met zicht op de keuken vanuit het pomphuis”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    Intérieur avec vue sur la cuisine depuis la station de pompage . Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #158
    Regout, Maastricht

    Een dekselvaas van blauw en wit aardewerk, versierd met een Delfts bloemendecor in cartouches en het deksel getooid met een Fo-hond.

    Un vase en faïence bleu et blanc avec couvercle, décoré d'un décor de fleurs de Delft en cartouches et le couvercle orné d'un chien Fo.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #172
    Castelor

    Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.

    Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #159

    “La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

    La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #135

    Een visvormige schotel van plexiglas en verzilverd metaal.

    Un plat en forme de poisson en plexiglas et métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 91 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #169

    Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.

    Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h -43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #45

    Een kleine bronzen kandelaar op drie pootjes. Mogelijk Italiaans.

    Un petit candélabre sur trois pieds. Probablement italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    R. Montgomery

    “Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.

    “Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More