Similar lots by type
-
#134Capo di Monte
Een geglazuurd aadewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capo Di Monte.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
-
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
-
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
-
#160
Een blauw-wit Chinees porsleinen schaal met landschap in het decor.
-
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
-
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
-
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
-
#203
Een antieke gramofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
-
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
-
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
-
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
-
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
-
#140
Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
-
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
-
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
-
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
-
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
-
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
-
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
-
-
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
-
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
-
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
Other lots in this auction
-
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.
-
#12
Een lot van drie beelden in Afrikaans hardhout.
-
#215
Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan. -
#48
Een houten beeldje van een kantklosster en twee gipsen beeldes van lezende monniken.
A wooden statue of a lace maker and two plaster statues of reading monks. -
#38Jacky Roland
Een vintage aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
-
#177
Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Vase balustre en porcelaine de Canton. -
#187Val Saint Lambert
Een lot van 8 kristallen onderzetters. Waarvan 6 met sterrenbeelden en twee grotere (fruit & rozen).
-
#123
Een lot van 2 biscuit wijwatervaatjes met engel en cherubijn sculptuur.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#170
Een Chinese gelakte doos met een decor van zwanen.
-
#95
Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
-
#11Flli Toso Murano
Een vintage rood glazen vaas. Gelabeld Fratelli Toso Chambord Murano.