Similar lots by type
-
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#130Twee landschapjes, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
Two landscapes, watercolor on paper. Unreadable signature. -
#223Period: 1981‘Neufvilles’, een aquarel. Getekend, met opdracht ‘Ter herinnering aan uw huwelijk’, 27.2.’82.
'Neufvilles', a watercolor. Signed, with dedication 'In memory of your wedding', 27.2.'82. -
#231‘Venetië’, potloodtekening. Getekend; Karel van Seben, ‘59.
'Venice', pencil drawing. Signed: Karel van Seben, '59. -
#128‘Hoevezicht’, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
‘Hoevezicht’, watercolor on paper. Signed illegibly. -
#163Silhouettekening van een man met bril.
Silhouette drawing of a man with glasses. -
#230“Abstracte compositie in pasteltinten”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Jos Blomme.
"Abstract composition in pastel tones", mixed media on paper, signed by Jos Blomme. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#260Lagye“Begijnhof.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Beguinage.” Watercolor on paper. Bears signature. -
#178T. Schaekels‘Geisha’s’, een paar tekeningen in Chinese inkt. Getekend T. Schaekels ‘69 en ‘71.
'Geishas', a pair of drawings in Chinese ink. Drawn by T. Schaekels in '69 and '71. -
#213“Twee landschappen”. Aquarel op papier. De ene (20 x27 cm) gesigneerd S.V. André, de andere (27 x 40 cm) gesigneerd D. Toussaint en d.d. 1944.
"Two landscapes". Watercolor on paper. One (20 x 27 cm) signed SV André, the other (27 x 40 cm) signed D. Toussaint and dated 1944. -
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin.
Other lots in this auction
-
#5Vijf borden, een grote schotel en een klein schaaltje. Van blauw wit geglazuurd aardewerk. Deels Doornik.
Five plates, a large platter, and a small bowl. Made of blue and white glazed earthenware. Partly Doornik. -
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers. -
#111Een vintage Italiaanse sommelier set, messing en zilver, uitgebracht circa 1970 voor het Associazione Italiana Sommelier, (gemerkt ais), bestaande uit een dienblad, een ijsemmer, een flessenkoeler (of kwispedoor) en een kaviaar schaaltje. Zilvermerken: 925, alsook 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano) Toegevoegd een ijstang.
A Chinese blue and white kendi, decorated with mythological birds and flowers. Marked at the bottom. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#191August Vermeylen“Verzameld werk”. In 6 delen. In 8°, linnen en imitatie lederen band. Ed. A. Manteau, Brussel 1951 of ‘52. Zeer goede staat.
"Collected work". In 6 volumes. In 8°, cloth and imitation leather binding. Ed. A. Manteau, Brussels 1951 or '52. Very good condition. -
#207Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly. -
#244Een medaillonstoel met cannage zit en rug. Grijs met witte accenten, met mooie ouderdomspatina.
A medallion chair with caned seat and back. Grey with white accents, displaying a beautiful aged patina. -
#99Longwy, FranceEen Art-Deco schaaltje van meerkleurig aardewerk, getekend ‘Emaux de Longwy’.
An Art-Deco bowl made of multicolored earthenware, signed 'Emaux de Longwy'. -
#304‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.
'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing. -
#21Burroughs“Burroughs Ten Key”, een vintage elektrische rekenmachine uit 1955, met originele afdekhoes en bijhorende rollen.
"Burroughs Ten Key", a vintage electric calculator from 1955, with original cover and accompanying rolls. -
#8Een kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose. Onderaan gemerkt.
A collar vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose. Marked at the bottom. -
#335F.T.Een druiventonnetje met onderschaal en likeurset in Vlaams aardewerk. ‘Belgium 126’. Met zes ‘glaasjes’ waarvan één gebroken.
A grape barrel with undersaucer and liqueur set in Flemish earthenware. 'Belgium 126'. With six 'glasses', one of which is broken.

